Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Saints Row 4 FPS Dropp?

Saints Row 4 FPS Dropp?

Figyelt kérdés

Üdv. Ma vettem meg a játékot Steam-en. A century edition-t amibe minden benne van.


Viszont azzal szembesültem hogy amint beérek a menübe pár másodpercenként fps droppol a játék. Gépem megvan hozzá bőven. Régebben a tesztverzió(khmm virágbolti) minden gond nélkül ment gépemen, de az eredeti már akad? Mitől van ez? Javítható vagy kérjem vissza pénzt?


A segítséget előre is köszönöm.



2022. szept. 3. 20:50
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném hogy játék közben is akad, nem csak a főmenüben.
2022. szept. 3. 20:53
 2/27 A kérdező kommentje:
Megvan mi volt a baj. Kérdésem immár tárgytalan.
2022. szept. 3. 23:25
 3/27 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#2 masoknak hasznos lehet ha leirod
2022. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#3 Rendben.


Nos az volt a gond hogy valamiért a játék utálja a Steam-et. Mikor Steam-ből indítottam 120fps de kb 3-5 másodpercenként le droppolt 1 fps-re(elég jól beszaggatott)


De mikor poénból úgy indítottam el hogy direkt exe-vel és ne futott közbe Steam akkor hibátlanul ment 120-140fps-el drop nélkül.


Nem tudom a játék vagy a Steam részéről lett valami nagyon eltolva de Steam-ből futtatva erősen fps drop-ol mint azt kérdésben is írttam, de Steam nélkül meg semmi baja. xD

2022. szept. 4. 07:44
 5/27 anonim ***** válasza:
Steam overlay-t próbáld meg kikapcsolni ha ki lehet, elhet az kavar be.
2022. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Azt hol/hogy kellene? Magyar felületen van Steam-em.
2022. szept. 4. 09:09
 7/27 anonim ***** válasza:
Beállítások, Játékban fül, és a felső sor elől vedd ki a pipát ( Steam átfedés engedélyezése.... )
2022. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Kb 10-15 perc és hazaérek(épp vonaton ülök) és utána akkor megnézem úgy jó lesz-e vagy sem.
2022. szept. 4. 09:29
 9/27 anonim ***** válasza:
Próbát megér, hátha, bár szerintem idővel kap valami patchet is maga a játék.
2022. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Hát remélem, Nem azért vettem meg hogy ennyire körülményes legyen játszani vele...


Esetleg ha az átfedéses módszer nem válna majd be akkor még mit próbáljak ki? Illetve fejlesztőknek hogy tudom ezt jelezni?

2022. szept. 4. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!