Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Xbox One szaggatás,FPS...

GTA V Xbox One szaggatás,FPS Drop, fagyás, crashelés, lassú distance töltség? Xbox One lassú lehet?¿

Figyelt kérdés

Hali


Mikor a GTA Onlineal játszok, laggok,kressek (nagyon ritkán), 1-2 mpes lefagyás történnek, ha a játékban túl gyorsan megyek akkor van ahol nem töltődik be a felbontás meg semmi egyszerűen üres a fű út vagy beton stabilitációja mert átesek rajta. Ez csak akkor van ha már nem vagyok autóban, de ha gyorsan megyek akkor néha nagyon ratyi a minőség ahol tölt, de betölt.


Digitális játék

Xbox One Slim



2022. szept. 4. 01:23
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

csak online?


lehet valami xbox halokarival is ha a net masban tokeletesen mukodik


neha akar kabelel is vagyis kicserelni megerni hatha

2022. szept. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Storyval nem játszok, mert már végig vittem Xbox 360-on, nem játszok storyval az Xbox One-onon. Azon nem tapasztaltam ehez hasoblókat, én nem emlékszem, mintha storyban is ilyenek történtek volna meg
2022. szept. 4. 16:55
 3/4 A kérdező kommentje:
*Hasonlókat*
2022. szept. 4. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom ez természetes. Amióta kijött a játék a folyamatos online patchek csak rontottak az állapotán Xbox One és PS4 konzolokon. A belső merevlemez sem túl gyors (5400rpm), de a fő probléma az szimplán az, hogy ez egy toldozott foldozott játék amibe sokkal több mindent pakoltak bele a multi népszerűsége folytán mint amit eredetileg terveztek.


Ebben a fórumban egy hónapos kommentek is vannak erről:

[link]

2022. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!