Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Monopoly vagy Pandemic?

Monopoly vagy Pandemic?

Figyelt kérdés
Melyik társasjátékot szeretitek jobban?

2022. szept. 5. 11:14
A kérdező szavazást indított:
Pandemic
Monopoly
16 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
A kettő össze se mérhető :D
2022. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
A Monopoly egy kimondottan magas szerencsefaktorú, konfrontatív játék, régebben sokat játszottam vele, de remélem, soha az életben nem kell többet. A Pandemic egy alapvetően jó játék, bár kétségtelenül az sem a legfrissebb, igaz, ezen a kiegészítők tudnak javítani. Ha ki tudjátok zárni az alfa-player problémáját, vagyis hogy ne az legyen, hogy egy ember játszik a másik 3 helyett is, akkor a mai napig szórakoztató tud lenni, de én a magam részéről egyiket sem merném tiszta szívből ajánlani.
2022. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a Monopoly jobban bejön, de én eléggé versengő típus vagyok. Kooperatív játékok közül se a Pandemic a kedvencem.
2022. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Nekem csak a Monopoly-hoz volt szerencsém. Másikról nem is hallottam eddig. Szóval +1 a monopoly-ra.
2022. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es kommentelő nagyon jól felvázolta a problémát: az emberek nagyon nagy része nem is ismer modern társasjátékokat. Szóval nyilván több szavazatot fog kapni a Monopoly, mert a másikat a legtöbben nem is ismerik és úgy érzik így is releváns lesz a szavazatuk. Merem garantálni, hogy ha játszanának a pandemiccel akkor a Monopolyra szavazók legalább 95% megkérdőjelezné a válaszát.
2022. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
inkább ticket to ride, mint monopoly, vagy terraforming mars, esetleg for sale.
2022. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

A Monopoly egy szitokszó a társasjáték körökben. Nagyon elavult már, érdekes, hogy ennek ellenére sokan megveszik, mert azt hiszik, hogy ami régi jó, az kipróbált. Én is ezt gondolnám. [link]

A Pandemic egy remekmű!

2022. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
#4 vagyok. Csak azért mert az ócska Pandemic-et nem ismerem, még nem kéne lepontozni...
2022. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
8-as: és amiatt lepontothatunk, hogy úgy nyilatkozol egy játékról hogy nem is ismered?
2022. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
A gyökerek valóban megtehetik ezt kedved #9.
2022. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!