Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van a Minecraftnál sikeresebb...

Van a Minecraftnál sikeresebb számítógépes játék?

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Talán mert a minecraft átlépte már az 1 milliárd eladást és ez csak az eladót játékok akik tört verzióval játszanak azok bele se számoltam
2022. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
#11 Értem. Tehát kijelented, hogy nincs nagyon olyan játék a MC-on kívül, ami milliókat mozgat meg napi szinten, majd mikor mondom hogy de, számos MMO ilyen pl, akkor már hirtelen a milliárdos eladáshoz méred őket. Először döntsd el, hogy mit akarsz mondani, aztán szólalj csak meg.
2022. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12# nézd meg az eladási számokat és utána szólalj csak még
2022. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
#13 Az eladási számok nem lényegesek, mert nem arról beszéltél. Menet közben nem váltunk témát, ha hirtelen nincs igazunk.
2022. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14# mikor is váltottam témát? Valamit szívsz hogy nem létező dolgokat halucinálsz? Amúgy épp te vagy aki terel olyan dolgokkal amiket nem is írtam
2022. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Aktív játékosszámról indultunk, majd hirtelen az eladási számok váltak érdekessé. Ezt minek nevezed, ha nem témaváltásnak, bubi?
2022. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy ha érdekel ténylegesen akkor szerintem lehet valamit silabizálni a Mojang és Blizzard eranign reportjából.

[link]

2022. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha meg a napi játékosokat nézzük a WoW.é itt van: [link] Azaza kb 1-2 milla között mozog.

A mincraftét jóval nehezebb kalkulálni a 93 millióból hány megy fel naponta az jó kérdés, de szerintem az reális hogy 5%-a azaz 4.5 millió játékos naponta.


De amúgy vicces mert már mind2 játék a Microsoft alatta van :D

2022. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!