Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc Sims játékod?

Melyik a kedvenc Sims játékod?

Figyelt kérdés
A fő szériából
2022. szept. 10. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Sims 1
Sims 2
Sims 3
Sims 4
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően a 3 lenne, HA nem lenne olyan k#rva bugos. Sajnos már megtörtént velem hogy kb 100 órás játékomat buktam mert a mentés hazavágta magát. Ki kéne javítaniuk a hibákat.


Amíg ez meg nem történik a 4.re szavazok. Igaz fele olyan jó nincs mint a 3 és nem Open World, DE legalább nem kell attól féljek hogy 100 órás játékom megy a kukába mint a 3-nál.

2022. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
1-es. Számomra felülmúlhatatlan hangulata van, egy olyan korszakban született, amikor a játékok még játékok voltak, és nem próbálkoztak mindenáron a valóság utánzásával.
2022. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:
Nekem a Sims 2 a kedvencem. De ettől még a Sims 1 a klasszikus nekem, bár a Sims 2 is félig klasszikus. A Sims 3 nem igazán érdekelt sokáig (csak egy kicsit néha), de aztán már az utóbbi időkben mégis elkezdett jobban érdekelni a Sims 3 és már elkezdtem megszeretni, mostanában néha Sims 3-azok. A Sims 4 is nem rossz, de azért nem annyira az igazi, de azzal is játszottam többször. Például a tetőtér, ott szobák építése körülményes és nagyon nehéz, meg az ablakos szobákban is szinte mindig nagyrészt sötét van nappal. Ezek például eléggé hátrányok.
2022. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!