Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield V-nek mennyire...

Battlefield V-nek mennyire tiszta a multija, érdemes megvenni, vagy sok játékos tisztességtelenul játszik?

Figyelt kérdés
Most le van árazva, de láttam pár negatív véleményt Steamen az ertekeleseknel ezért gondolkodom.
2022. szept. 16. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csalók tekintetében a BD1-nél azért jobb sokkala helyzet, mert ott tényleg szinte minden meccsen van pár, de azért itt is előfordulnak.
2022. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szinte minden meccsen van egy-két olyan játékos, aki 30-50 killel a többiek előtt végez. Nem mondom, hogy sok a csaló, csak hogy gyanús a dolog.
2022. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Megjelenés óta játszom vele,tele van csalóval sajnos.De én így is szeretem,mert a játék maga nagyon jó.Sajnos az EA nem foglalkozik a csalókkal,tele van vele a net.A legtöbb csalókról szóló témát törlik,és el is van intézve a probléma...
2022. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megvettem, megbántam, letöröltem.


Mint a BF 1, mozdulni nem bírok a tisztességtelen jatekosoktól.


Kb. ilyen 4-20 arányom szokott lenni, miközben az Insurgency játékban, ami egy hardcore ultrarealisztikus játék simán elől szoktam lenni.


Nevetséges, hogy ennyire elhagyja az EA a játékait...


A BF 1 is egy remekmű, a létező legjobb multiplayer FPS lehetne, simán húzhatnának még pénzt ki belőle, pl. DLC-vel, a nagy fanok megvennék, de ahhoz törődni kellene a játékkal.

2022. okt. 23. 13:58
 5/5 anonim válasza:
100%
Próbáld ki ez helyett a Hell Let Loose nevű játékot.A BF5 és a BF 1 is tele van csalókkal.Konkrétan a BF5-ben semmiféle védelem nincs,mert kikapcsolták a fejlesztők,mert gondokat okozott állítólag...A BF1-ben megy a FairFight,de az sem ér kb. semmit.Amúgy még azokat sem bannolják,akikről videófelvételt küld be az ember,amin látszik a csalás... Meglelenés óta sok csalót reportoltam,és egy sem lett bannolva.Azóta is vidáman csalnak...Több száz cheatert jelentettem már...A 3-as voltam.Én mostanában kezdek váltani a Battlefield címekről,mert az összes egy csaló paradicsom...
2022. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!