Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki honnan töltötte le a sims...

Ki honnan töltötte le a sims 4-et ingyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég sok embernek sikerült ingyen letölteni. Én is szeretném ezt megtenni

2022. szept. 16. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Október 18-tól ingyenes lesz Originen, a hivatalos áruházában. Addig bírd ki még.
2022. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
#1 ez komoly? De miért lenne ingyen? a kiegészítők is ingyen lesznek?
2022. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 Az alapjáték lesz csak ingyen (sajnos), de igen, komoly és hivatalos hír: [link]
2022. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Originen időnként voltak ingyenes időszakok, én is úgy töltöttem le pár éve. De ahogy az első is írja, jövő hónaptól ingyenes lesz az alapjáték, úgyhogy én a helyedben már kivárnám.
2022. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Most már a brutál módon túlárazott kiegészítőket is ingyenesség tehetnék végre, vagy legalább mérsékelhetnék az árukat...
2022. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Az alapjáték ingyenes. Minden másra ott a zenkór.
2022. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Az a baj hogy az árak nem a Magyar piachoz vannak igazítva. Külföldieknek a kiegészítők árai aprópénz. Csak a sz#r magyar-euró árfolyam miatt ilyen k#rva drága minden nálunk.
2022. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7 Nem, a kulfoldiek is sirnak az arak miatt, nyugi. Kulfoldon is vannak alacsony fizetesbol elo jatekosok, az alberletarak meg ott meg magasabbak. (A Twittert a Sims kozosseg kovetesere hasznalom es ok is dragalljak.) Es a kulfoldiek is hasznaljak a kaloz opciokat :)

A kerdezonek meg javaslom, hogy tanulja meg a google hasznalatat, jarjon utana, mik a biztonsagos oldalak, mert az “xy jatek free download” keresesre talalhat ketes oldalakat :) Szamtalan modon be lehet szerezni ingyen, mint minden jatekot.

2022. szept. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 Az is igaz. De azért 1 külföldi annyira nem érzi meg mint mi a 400+ forintos árfolyammal, plusz ugye még ott van az a valamennyi díj amiért átváltják euróra a forintot. Persze nem minden külfőldi teheti meg, de ott jobban is keresnek mint itt. Én az "átlagos" élet színvonalúakra gondoltam. Egy magyar biztos nem fog közel 400-500 eurót(közel fél millió forint) kiadni hogy teljes csomagja meglegyen. Azon kismillió másik játékot vesz amikkel sokkal jobban el tud lenni az ember. De külhonba azért nem olyan durva a helyzet mint itt. Ott euróba is kapják a fizetést, nincs külön váltogatási macera pénznemek között(és ennek díja).

Eddig rendszeresen vettem 10-20 eurós játékokat Steam-en, de most már a mostani árfolyam mellett 2x is meggondolom hogy mit veszek, illetve ha miután letöltötte a Steam és valami gond van játékkal egyből visszatérítem.

2022. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat. #8-at akartam írni nem 7-et mert az én vagyok.
2022. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!