Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The hunter call of the wild,...

The hunter call of the wild, cuatro colinashoz tudtok adni térképet?

Figyelt kérdés
szeretek a videójátékokba gyüjtögetni, keresgéni viszont nem nagyon, hirschfeldenhez, laytonhoz, medved taigához és vuhorangához van térkép amin rajt van az összes antler shed és artifact, de a többi pályához akárhogy kerestem nem találtam, de utközben keresgetésben sem találtam 1 artifactot sem, lehet nincs is a pályán? parque fernadon is ugyan ezt csináltam, ott sem találtam, illetve hirschen, laytonon, taigán és vuhorangán találtam olyan vadlest amit a lookout pointok felfedezése után nem láttam, csak szerencsém volt hogy arra jártam és így szurtam ki, parque fernando nagyon nagy pálya és sok olyan része van ahol gyanúsan nincs semmi és az összes lookout point megtekintése után is ismeretlen terület, nincs valahol ott is rejtett vadles?

#vadászat #Artifact #The Hunter: Call of the Wild #cuatro colinas #parque fernando #antler sheds
2022. szept. 18. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. szept. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hozzáférés megtagadva.
2022. szept. 19. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. szept. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!