Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Higher or lower android...

A Higher or lower android játék ÖSSZES megoldása (game solutions) hol található?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a frissítés utáni, 2022-es!
2022. szept. 19. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem akarsz játszani a játékkal, ne játssz a játékkal. Kilesni a megoldásokat semmi értelme.
2022. szept. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 A kérdésem miértje nem tartozik senkire. Nem írtam, hogy nem akarok játszani vele 🤣 Nagyok a gondok... 😂 Nem érdekel, hogy szerinted minek mi az értelme, a kérdésem sem ez volt 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. szept. 20. 06:35
 3/7 anonim ***** válasza:
De. Az, hogy végigcsalod nem játék. Szóval nem akarsz játszani vele. Amúgy aranyos, hogy itt kijelented téged mi nem érdekel, meg mi nem tartozik rám, de itt te kuncsorogsz a kérdéseddel válaszra, nem én. Szóval talán egy picikét érdekeljen.
2022. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kuncsorogni te szoktál fyi, én kérdezek, az oldal erre van, nem szétcseszni más kérdését! STFU :PPPPPPPPPPPPPPP
2022. szept. 20. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Kérdeztél. Kaptál választ. Az, hogy a válasz neked nem tetszik már egyéni szoc. probléma. Ha úgy akarod feltenni a kérdésidet, hogy senki ne kérdőjelezze meg azt, akkor javaslom, hogy a Google-be pötyögjed inkább. Itt csak körberöhögünk.
2022. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyedül te. 😂 Mert más nincs itt trollkodni. Válasz? Hol? 🤣 Hát ilyen válaszokat kapj mindenre, amit életedben felteszel bárkinek 😛😎 Taka 4u lsr 🤗
2022. szept. 20. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyedül én. Mások meglátták azt a hányadék stílusodat és inkább válaszra sem méltattak. Kellemetlen, tudom.
2022. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!