Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! Aki ismeri a Gothic...

Üdv! Aki ismeri a Gothic 3-at, segítsen. Hogyan tudok páncélt használni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egyet egy kereskedőtől, megnyitod az inventory-d és ráklikkelsz.
2022. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezen már túl vagyok. Nem jelöli sehol hogy használnám. A védettségem 0. Valahol jelölnie kellene hogy használatban van-e?
2022. szept. 25. 07:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Látszania kéne hogy rajtad van, meg kék háttérrel jelzi az inventoryban amit épp viselsz, ha jól rémlik.
2022. szept. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor lehet hogy bugos? Patch javíthat rajta?
2022. szept. 26. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Community patch lent van?
2022. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lent bizony, 1.75 ha jól emlékszem.

Az elején Vörösdokkban a kovácsnál akit az orkoktól megmentek, lehet tanulni nehézpáncél viselést.

A könnyűpáncél viselést is tanulni kell valakinél?

2022. szept. 27. 06:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla.

Egyébként bármi mást tudaz használni közvetlen inventoryból, csak páncélt nem? Ha ráklikkelsz, ha entert nyomsz, mit csinál konkrétan?

2022. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem időközben rájöttem. Azt hittem, hogy fokozatosan tudom majd használni a páncélokat a paraszti öltözettől a lovagi páncélig bezárólag. Tehát a legkevesebb védelmet adóval kezdve. A könnyűpáncél viselését is meg lehet tanulni, méghozzá Vörösdokkban az alkimistánál. Az ősi tudás tanítását kell választani és ott lesz a könnyűpáncél viselése. Egyébként mindent tudok idáig használni a tárgyak közül. Szóval úgy néz ki, megoldódott a rejtély, ha mégsem akkor passz. Köszönöm hogy segíteni akartál.
2022. szept. 28. 12:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Üdv, én egy másik segíteni akaró ember vagyok. Lehet, hogy most hülyeséget írok, tudod nagyon régen játszottam a játékkal... De nem úgy kell felvenni a páncélt hogy az egérrel megfogod és a karaktere húzod? Vagy keverem a witcher 3 al? 🤔
2022. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Üdv, mivel még nem értem el azt a szintet, hogy könnyűpáncélt viseljek, ill. nincs annyi pénzem, hogy nehézpáncélt vegyek, ezért nem tudom megmondani neked, de egyébként köszönöm, hogy segíteni akartál. :-)
2022. szept. 29. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!