Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom átállítani a...

Hogy tudom átállítani a torrent játékokat oroszról angolra?

Figyelt kérdés
Eddig minden játék amit letöltöttem mindegyik orosz feliratokkal és orosz nyelven volt. Valaki tudná hogy állítsam át ezeket angolra?

2022. szept. 24. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nézd meg a szótárban, hogy hogy van a "beállítások" meg a "nyelv" oroszul, és keresd meg a menüben.


Ha nincs lehetőség másik nyelvre, ne orosz verziót tölts le.

2022. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Vedd meg és akkor nem lesz Orosz. ;)
2022. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kitömörítés / telepítés után általában vannak ini fájlok a beállításokkal, sok esetben ott lehet csak átállítani a nyelvet, ru-ról en-re tehát englishre. Ez játékonként változik, melyiknél mi a pontos ini konfig filenév és lokáció, érdemes játékonként google keresést végezni erről.

Engem zavarna hogy gyakran már az eredeti angol telepítőből is ilyen ciriles honosítást gyányolnak az oroszok, ezért én kerülném azokat a torrenteket is ahol a leírásban nyelvnél a ru szerepel, általában mind ilyen szokott lenni úgy hallottam.

És persze torrent mellett a megvétel is lehet opció. Főleg olyan esetben, ahol a készítő meg is érdemli ezt a teljesítményéért.

2022. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Részben megtudom érteni a torrentezést, részben nem. Azért nem, mert már majdnem minden felületen van havidíjas rendszer, hogy X ezer Ft-ért nagyon sok játék elérhetővé válik. Rendben, bérled, valóban, nem a tiéd, de még mindig legálisabb, mint a torrent, nem utolsó sorban minden aktuális javítás is elérhető. Sok release csapat feltöri 1x a játékot és csá, aztán már az X-dik javítás, Y DLC jön hozzá és semmi.


Nem beszélve a leárazásokról Steamen, Store-ban, akárhol, évente van vagy 4x biztos / felület. Most jön Steamen hamarosan az őszi leárazás, aztán a karácsonyi, aki ekkor sem veszi meg a kiszemelt játékot az vagy zsugori, vagy nincs bevétele semmi.


Részben megtudom érteni, mert a készítők totál leszoktak a demókról, lusták ma már kiemelni egy fél küldetést, vagy 10 percet a játékból, hogy megnézd hogy fut és egyáltalán tetszik-e. Az EA csinálja azt, hogy ha előfizetsz a Play-re, akkor az első 10 óra ingyen van, ami valljuk be, nem kevés, mert ha rush-olsz és rövid a játék, akkor be is tudod fejezni kb. De az sincs ingyen, mert ha nincs EA Play, akkor semmi sincs, tehát a tök ingyenes demók mára sajnos megszűntek létezni.


Ha teheted akkor vedd majd meg, mert normális verziód lesz, nem orosz ilyen olyan tákolmányok, jönnek a frissítések folyamatosan és ha netán leárazáskor rácsapsz a maxi verzióra akkor még a DLC-k is jönnek, ha van a játékhoz.

2022. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem két játék érdekelne: AOE IV és Serious Sam 4.


Ezek a teljes DLC-kel durván 50.000 Ft-omba kerülnek.


Na az már nekem is sok, pedig általában megveszem Steam-en. (A többi AOE, Serious Sam, C&C játék mindegyike megvan, de ez a kettő aránytalanul drága)

2023. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!