Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik PS Plus-t válasszam?...

Melyik PS Plus-t válasszam? (PS5 konzol) Egyéb kérdések alul

Figyelt kérdés

Hamarosan sikerül beszereznem egy lemezes kiadású PS5 konzolt.

Utánanézegettem már a dolgoknak és a megváltozott PS Plus tagságnak. Essential, Extra, Premium

Melyiket érdemes választani szerintetek?

Illetve a talpnak mennyire van szerepe? Állítva szeretném majd használni. Gondolom alul is szellőzik tehát érdemes rátenni a talpat hogy egy kicsit megemelje?

Elsőkörben milyen játékokat szerezzek be rá? Imádom a történetorientált játékokat, de pl multi is jöhet.

Köszi ha adtok választ!:)



2022. szept. 26. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az éves extra kéne, olyasmi mint a gamepass csak még jobb játékok vannak benne szerintem bár ez ízlés kérdése. Olyan sok hogy évekig elvagy vele, de azért megvárnék egy akciót mert 30 rugó nem kevés.

A sima plus az csak arra jó hogy tudsz multizni plusz havi 3 ingyen játék, a legdrágább premium meg nekem feleslegesnek tűnik, annyi hogy vannak benne régi retro játékok is.

2022. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Retro alatt ps1-ps2 játékokat kell érteni, a legtöbb ps4es játék benne van az extrában is.
2022. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ps5re az alap előfizetés mellé is jár egy kisebb játékkollekció ami nem rossz.
2022. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!