Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Alicia online-ban mikor...

Derwana kérdése:

Az Alicia online-ban mikor lehet nem "zöld fülű" lenni?

Figyelt kérdés
Sehol sem láttam ezt a kérdést se választ viszont már pár éve játszok ezzel a játékkal. Versenyeknél várakozás közben oldalt látszik a neved nálam egy zöld kis figurával és nem tudom mikor lehet már nem olyan. 38 -as szintű vagyok de már 19 es szintű nél is találkoztam már hogy ő már nem zöldfülű. Esetleg ez a kuldetésektől számít? Mennyitől? Mert nekem már több mint 100 van készen. Ha esetleg valaki tud erre válaszolni annak nagyon hálás lennék mert már kezd kicsit idegesíteni hogy nem értem.😅

2022. szept. 27. 12:30
 1/1 anonim válasza:

Csak most látom a kérdést, lehet azóta már rájöttél, de az a kis zöld fej azt jelenti hogy nem nyilvános a korod, ezt a beállításokban tudod módosítani, ha jól emlékszem azon belül az utolsó fülben van ez az opció.

Illetve az achievementeknél van egy zöldfülű nevű title, amit a profilodon ír ki lent középen ha x achievementet teljesítettél, pontosan nemtudom mennyit, viszont ha a küldetések alatt az achievementekre/teljesítményekre gondoltál hogy már több mint 100 megvan, akkor már más van odaírva.

Gondoltam ezt is azért hozzáírom.

2023. febr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!