Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sárkányos Játékokat keresnék...

Sárkányos Játékokat keresnék PC-re, de nem igen találok neten. Valaki ismer ilyen játékokat?

Figyelt kérdés
Egy nagy rajongója vagyok a sárkányoknak, de kevés játékot találtam még PC-re..Olyan játékok kellenének ahol mint sárkány repülhetsz, mozoghatsz stb..
2010. szept. 26. 19:55
 1/3 anonim válasza:

Üdv!

Énis nagy rajongó vagyok :)

Az "I of The Dragon" örök kedvenc marad nekem, szerintem nagyon jó játék. Magyar verziót nem tudok linkelni mivel magyarul jelent meg és elrontották a játékot... >.< Ugye nem gond az angol változat? :) Ha szeretnéd letölteni akkor szolj és e-mailben küldök egy torrent fájlt.

Ha nem annyira ragaszkodsz a PC-hez akkor pedig a Spyro-t is ajánlom, főleg a The Legend of Spyro trilógiát :-) A trilógiát és a játék több részét PS2-re adták ki de van PS1, Xbox, NDS, WII és GBA-ra is... :-) Remélem segítetem ;)

2010. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is az I of the Dragon-t tudtam volna mondani, illetve van egy RPG játék Divinity 2 the Dragon Knight Saga. Ez van még olyan. Én is sokat keresgéltem ilyen játékokat, de sajnos a nagyrészében csak meg kell ölni őket... :S
2011. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Desann válasza:
Nem vagyok biztos benne hogy jó lesz e, de talán a Drakan 1 része. Itt van róla infó,ha érdekel.: [link]
2012. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!