Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik battlefield játéknak...

Melyik battlefield játéknak van jó kampánya?

Figyelt kérdés

Bf4

Bf5

Bf1

Melyiket éri meg megvenni? Időtartam, hangulat?


2022. okt. 5. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megláttam a kérdést, már készültem is beírni az 1942-öt vagy a Vietnamot... De aztán megláttam, hogy felsoroltad a három legújabbat :(
2022. okt. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A BF1 és BFV "kampánya" egy rossz vicc, hagyományos értelemben vett egyjátékos módja a BF4-nek van, de nem lett játéktechnikai mérföldkő az sem.

Ezek multiplayer játékok, nem érdemes másképp kezelni őket.

2022. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt sem értem minek raknak a BF jatékokba bármilyen kampányt?! Totál semmi értelme szerintem.


Ezek tényleg kifejezetten multi játékok.

2022. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel egyik sem a kampányról szól, így igazából egyiknek sem.
2022. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A howlongtobeat alapján a

BF1 6,5 óra

BF4 6 óra

BFV 6 óra


Sajnos a háborús FPS játékok nem a hosszúságról híresek, vagy valami nagyon jó kampányról. Ha igen, azok inkább régebbi játékok, BF nagyon korai, CoD nagyon korai, Medal of Honor korai, Brothers in Arms és társaik.


Pl jó volt a CoD WWII (7 óra), de nem ütött akkorát, mint anno a CoD 2 (8,5 óra). Jó kis retrozás volt, de kb ennyi. Ami rövid volt még és nagyon jó, az a Vietcong (8 óra). Azt hiszem a második része nem ütött akkorát, meg nagyon rövid a kampány már (4 óra max).


A játékidő persze egyéni, ezek csak átlagok, függ a szöszölés, nézelődés, rusholás mértékétől. Úgy hogy én azt mondom sok FPS után, hogy engem ma már nem nagyon köt le, vagy nem kimondottan mutatnak újat.

2022. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem BF1. Az első világháborút kevés játékban láttam.
2022. okt. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
A bf nek nincsenek jo singles kampányai. Codnál az mwI-II-III nak jó a kampánya össze is függnek
2022. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!