Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nyertem pénzt a Kenón...

Miért nyertem pénzt a Kenón ha nem is volt találatom?

Figyelt kérdés

Jó, végülis csak az árát nyertem vissza, de nem értem hogy miért…


[link]



2022. okt. 12. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ha megnézed a szorzókat "A nyeremény" rész alatt, 0 találat esetén 8 számnál 1x a nyerési szorzó, vagyis ha nem találsz el egy számot sem, akkor megkapod a játék árát. Ha 9 számot raktál volna és egyik sem talál, akkor kétszer annyit kapsz.

2022. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Itt érthetőbb a táblázat, máshol néztem és félre értettem…


Köszi mégegyszer!


Azért fizet a 0 találatra mert kisebb rá az esély mint a nem fizető találatokra?

2022. okt. 12. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, nagyobb az esélyed legalább 1 számot eltalálni a 8-ból mint nullát.
2022. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Azért fizet a 0 találatra mert kisebb rá az esély mint a nem fizető találatokra?"

Igen.

Mondjuk hogy 10-ből 4-et, vagy nullát eltalálni könnyebb, azt nem tudom, de bizonyos megjátszott szám fölött már viszonylag kicsi a valószínűsége a 0 találatosnak.

Emellett van egy másik célja is: kedvcsinálás. Mert milyen jól hangzik, hogy itt akkor is nyerhetsz, ha veszítesz. ;-)

2022. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!