Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy visszaszerezzem a PlayStation profilomat, ha pár éve az e-mail címem is át írták?

Figyelt kérdés

Írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy pár évvel ezelőtt eladtam ps4 konzolomat amiről nem jelentkeztem így, minden adatot át írva (beleértve e-mailt is) használják. Meg tudtam nekik írni, hogy milyen e-mail címről történt a regisztráció, milyen felhasználónevet használtam, mi volt akkor a telefonszámom. Viszont születési dátumra mást állítottam be akkoriban a korhatár miatt. Nem emlékszem arra mit adtam meg. Járt más is így? Hogy sikerült megoldani ha sikerült?


Illetve a dolgot mennyire nehezíti, hogy az szlovák profil volt? Személyim megmaradt szlováknak, viszont a telefonszámom amit akkor használtam, már nincs. De le tudtam nekik írni az akkor számomat is.



2022. okt. 14. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ezért nem érdemes kereskedni a profillal mert könnyű visszaszerezni bár ha átírta a mail címet úgy lehet hogy nem.
2022. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt csak látják, hogy milyen e-mail címről lett létrehozva. Így túl egyszerű lenne eltulajdonítani.
2022. okt. 14. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel később, pláne ha még a saját (kamu) adataidat sem tudod, kb semmi.
2022. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De mikor megváltoztatta az adatokat gondolom jóvá kellett hagynod a te mail címeden így elveszítetted a jogosultságot.
2022. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem hagytam jóvá semmit
2022. okt. 14. 15:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak a születési adatot nem tudom amit akkor megadtam.
2022. okt. 14. 15:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont lehet hogy nem írta át a mail címet, úgy még lehet esélyed.
2022. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy jelszó emlékeztetőt
2022. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha átírta akkor viszont cseszhetem a csomó játékot. Fantasztikus... Na majd kiderül ha válaszolnak.
2022. okt. 14. 15:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha sikerül akkor meg lehet hogy azóta ő is vett rá játékokat :D
2022. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!