Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Ghostbusters Spirits unleash...

A Ghostbusters Spirits unleashedet szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik a játék? https://www.youtube.com/watch?v=imK4c8dLTj4

2022. okt. 19. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Hát nálam már ott elvágta magát hogy ez is EPIC exclusive 1 évig. Szóval ha ingyen adnák sem kellene.
2022. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nincs EPIC-fóbiám, úgyhogy megvettem, és remekül szórakozom vele. Persze nem árt hozzá egy normális csapat, de szólóban is élvezhető, rengeteg dolgot lehet megnyitni, fejleszteni, optikai tuningolni, stb. 11 ezret simán megér.
2022. okt. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott van a Midnight Ghost Hunt. Hallott már róla itt valaki egyáltalán?


Volt free weekend, leakciózás, meg is vettem Steamen. Pörgött mint állat, most alig találni szervert...


Pedig egy igényesen elkészített, folyamatosan fejlődő, nagyon pozitív értékelésű játék.


De gondolom nem akkora cím, talán nincs ilyen hájp körülötte, emiatt valószínű akármit is raknak még bele, nem fog tudni felfejlődni játékosszámban.


Emiatt meg is bántam, hogy megvettem, mert nem szeretek szerverekre vadászni, hiába van tele potenciállal a játék....


De az elkeserítő, hogy az ilyen Epic exklúzív "nem jellemzem" címek mennek, mert a 10 éveseknek erre van igénye.


Halkan jegyzem meg, az, hogy az Epic Launcher tölti be az exklúzív játékot, az még a legkisebb gond szerintem...

2022. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: Szóval nem vetted meg a Ghostbusterst, ki sem próbáltad, de mivel a te játékod megbukott, ezért a GB csak sz** lehet. Értem...

Amúgy a 10 évesek a legegyszerűbb szellemet sem tudnák benne elfogni, ahhoz túl komplex a játék.

2022. okt. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!