Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Onlineból hova lettek a...

GTA Onlineból hova lettek a pénzszórós modderek?

Figyelt kérdés
A godmode-osok, a másokat felrobbantgatók, meg a szélkerekeket, tengeralattjárókat, buszokat a térképre spawnolók ugyanúgy megvannak, de a pénzeszsákokat dobálók jó ideje eltűntek, régen nem találkoztam eggyel se. Hová lettek? Néha nem ártana ha rám dobnának pár misit...

2022. okt. 19. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi ha rád dobnak téged is bannolnak, ez mindig is így volt...
2022. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
elso: engem sose banoltak 5 ev alatt es tobb szaz mulliot kaptam toluk xd sot egy hulye haverom is vett egy privat modot es szorta a penzt es okorkodott es ot se banoltak azota se.. a modderkedessel viszont felhagyott vagy 2 eve mar
2022. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
58%

Nekem is valahogy így volt.

Volt egy modmenüm és engem se és a haverjaim se bannolták soha. Annyi a lényeg hogy okosan kell csinálni de elméletileg nem lesz belőle bajod.

2022. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!