Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az uncharted collection, és a...

Az uncharted collection, és a spiderman remastered szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
Mik a vélemények a játékról?

2022. okt. 22. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Unchartedet mindig is egy (illetve 4-5) gyönyörű, de végtelenül üres játéknak tartottam. A Spider-Man viszont a valaha készült egyik legjobb szuperhősös játék, kizárólag a néhány ócska küldetés és idegesítő minijáték húzza le a szememben. A kettő közül inkább a Spider-Mant ajánlom.
2022. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
Miért nem nézel youtube végigjátszást mindkettőről? (all cutscenes) és azután vonod le a következtetést. Lefogadom, hogy az 1-es válaszoló nem is játszott még az Uncharted 4-gyel.
2022. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Vesztettél volna, mert végigjátszottam a teljes sorozatot, kíváncsi lévén, hogy miért van megőrülve érte mindenki. Élvezkednek, hogy mennyire filmszerű, de engem mindennél jobban untat a filmes stílusú játék, a percekig tartó átvezető jelenetek, stb. A végtelen akciójeleneteket káromkodva ásítoztam végig. A borzalmas QTE-k, az iszonyatos mászós jelenetek az élettől is elvették a kedvem.
2022. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért? Mi a baj azzal, ha egy videojáték filmszerű elemeket tartalmaz? Szerinted piros pizsamában megállás nélkül szörnyeket püfölni nagyobb kihívás? Annyi bőrt húztak már le a Pókemberről, hogy már ha csak rá gondolok engem kap el a szekunder szégyenérzet (blmbtq). Kinek kell ez?
2022. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Mindannyian mások vagyunk, és ez így van jól. Én ha videojátékokkal játszom, akkor 100%-ban JÁTSZANI akarok, és nem NÉZNI. Ellenben milliók imádják a Quantic Dream interaktív kalandjait, pedig azokban szinte csak nézni kell, és néha nyomni egy gombot.
2022. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!