Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Borderlands 2 profil edit?

Borderlands 2 profil edit?

Figyelt kérdés
Mikor használni akarom a profile editort akkor mindig mikor rákattintok a profile.bin fájl-ra akkor azt írja ki idézem hogy: Ez az alkalmazás nem fut az ön gépén. ??? Valaki tudna segíteni ezt hogy oldjam meg?

2022. okt. 23. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Eredeti vagy tört játékról van szó?
2022. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hülye vagyok de milyen a tört játék?
2022. okt. 23. 16:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Epic games-ről egyszer ingyen meglehetett szerezni úgy szereztem meg.
2022. okt. 23. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja hogy EPIC-es takony. Hát akkor ne is csodálkozz. Az EPIC-es játékok rosszabbak mint a törtek. Inkább torrent-eld le.
2022. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát most arra várok hogy lemenjen az intro aztán az után csináljam. A torrentesen.
2022. okt. 23. 18:11
 6/9 A kérdező kommentje:
De amúgy ha végén rá megyek a profile.bin-re akkor egyből megnyitja a profile editort vagy még kell valamit csinálni?
2022. okt. 23. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Öszinte leszeke, ezt nem tudom. Én nem vagyok otthon epic-es játékokban. Max annyira kapok le valamit onnan hogy leteszteljem megy-e gépemen mielőtt Steam-en megveszem.
2022. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ezzel se sikerült mert most meg azt ismételgeti hogy: Hogyan szeretné megnyitni ezt a fájlt?
2022. okt. 23. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze ahhoz, hogy Epic verzió-e, vagy sem. Viszont az lehetséges, hogy a játék kapott egy olyan patchet, amivel már nem kompatibilis a régebbi editor.
2022. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!