Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan vannak sorrendben a...

Hogyan vannak sorrendben a Diabolik Lovers játékok?

Figyelt kérdés

Láttam több fajtát is, de nem tudom a sorrendjüket. csak úgy mint a Danganronpa szériának..


Itt is sorrendben érdemes játszani őket vagy semmi közük egymáshoz? Ha igen akkor mi a helyes sorrend a végigjátszáshoz?



2022. okt. 24. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp játszd sorrendben, mert itt azért nagyon számít a történet szempontjából. Nem mindegy, hogy egy későbbi játékkal lespoilerezel magadnak egy-egy plot twistet, akkor már nem egy azért ugyanolyan...


001. DIABOLIK LOVERS Haunted Dark Bridal


002. DIABOLIK LOVERS More, Blood


003. DIABOLIK LOVERS Vandead Carnival


004. DIABOLIK LOVERS Dark Fate


005. DIABOLIK LOVERS Lunatic Parade


006. DIABOLIK LOVERS Lost Eden


007. DIABOLIK LOVERS Chaos Lineage

2022. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az anime után kedvem lett játszani vele, mivel sajnálatomra az anime befejezetlen, így jobbnak láttam a játékot elővenni. De a helyes sorrendet nem tudtam mostanáig. Köszönöm szépen:D
2022. okt. 24. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! 😄 Nos, még csak az első játékkal tudtam játszani, de az otomékért nagyon odavagyok, így azért az ilyen infókkal nagyjából tisztában vagyok. 😊
2022. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!