Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ingyenes lett a sims4, de...

Ingyenes lett a sims4, de csak az alap játék, ha nem szeretnék költeni rá akkor is játszható "értelmesen" maga az alap játék?

Figyelt kérdés
Sziasztok az EA ingyenessé tette az alap sims4 játékot, csak a kiegészitőkért kér pénzt, nekem eszembe sincs költeni rá, de ha már ingyenes beregisztráltam érte és letöltöttem, anno nekem sok ember mondta, hogy nagyon jó stb. Gondoltam 1 próbát megér, a kérdés adott . Érdemes belemerülnöm a játékba, ha nem veszek hozzá semmit akkor is ad jópár játék órát/játék élményt? (tudom hogy elég idős játék de én nem ismerem)
2022. okt. 24. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát hogy öszinte legyek DLC-k nélkül nem sok értelme van szerintem. Sokat adnak játékhoz(na jó nem mindegyik DLC).
2022. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi de maga az alap is játszható? (bocsi én tényleg nem ismerem)
2022. okt. 24. 12:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában az alapjáték csak egy pár óráig érdekes, hiszen tartalommal a DLC-k fogják felölteni. Az alapjátékban kevés cucc és interakció van, tényleg csak az alapok. Amúgy kipróbálásra mindenképpen jó, főleg hogy most ingyenes lett.
2022. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én régen, a régi Simsben elvoltam az alapjátékkal, a sok kiegészítő miatt már annyira kusza lett, hogy kezelhetetlenné vált. Lehet teszek egy próbát a 4-el, de költeni nem fogok rá, ha így nem jó akkor felejtős.
2022. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-4 es köszönöm szépen, akkor azt mondjátok 1 próbát mindenképpen megér? Az alapjátékkal miket csinálhatok?
2022. okt. 24. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy-két évet eljátszottam vele 14 évesen, ez volt a megjelenésekor, azóta tettek bele még sok újítást. Tehát ez alapján azt mondanám, simán megéri kipróbálni, pláne, ha ingyenes. :) A lényeg, hogy az első pár játék után ki kell találnod magadnak valami célt, küldetést, valami sztorit, mert csak így marad érdekes sokáig. Ha nem megy, akkor lehet keresni a neten. Pl. Építs valami szép házat, alkosd meg önmagadat, 100 baba kihívás, hozz létre egy 10 generációs családot, stb.
2022. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ingyen mindenképp megéri kipróbálni, én még 5€-ért vettem régebben. Csak az alap játék van meg nekem is, de így is el lehet vele szórakozni. Adj neki egy próbát.
2022. okt. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
esélyt*
2022. okt. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai napig a Sims 2 a legjobb.
2022. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, feltettem adok neki időt. (anno 2020 ba a farming simulator 16 lett ingyenes még mind a mai napig játszom vele, és még van benne élvezeti érték, másfél évig meg kb ezzel játszottam mindig, lehet akkor, hogy a sims4 be is van pár kellemesen eltölthető játék óra).
2022. okt. 25. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!