Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban miért nem áll el...

Minecraftban miért nem áll el az eső a parancs által?

Figyelt kérdés

MCPE 1.19

Nagyon felnyomorító hogy az eső nyom elálni a /weather clear parancs által, command blockkal is próbálkoztam és az ismétlést is bekapcsoltam semmi, azt írja hogy: "Váltás derült időjárásra".


De innen nem úgy tűnik...



2022. okt. 25. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

/toggledownfall


[link]

2022. okt. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom már réges rég nem létezik a /toggledownfall :D

Amit te tapsztalsz az valszeg egy bug vagy valamit nagyon elcsseztél


Ezt beállíthatod hogy ne változzon az időjárás és ne essen sose az eső ha egyszer úgy állítod

/gamerule doWeatherCycle false

A weather clear-nek meg működnie kéne még annyit próbálhast hogy a végére lehet írni egy idő intervallumot szóval

/wather clear 100000 és ez sokáig tisztán tartja elméletileg az eget

2022. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
az mcpe bugos, játssz pc-n, én is otthagytam 2017 után, miután bedrockból megjelent az 1.0 és elcseszték
2022. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen ha van rá lehetőséged mindenképpen Java Editionnel told. Sokkal jobb minden szempontból, a bedrock a kis 10 éveseknek van kitalálva tele lehúzós vackokkal.
2022. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs gép, a javára meg tudod ki fog fizetni
2022. okt. 28. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát sajnos mostanában kellet volna megvenni mert mostmár megkapod mind2 verziót. De ja ha nincs géped akkor marad a bedrock a bugjaival együtt
2022. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!