Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead by Daylight-ot érdemes...

Dead by Daylight-ot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Régóta szemezek vele, már kipróbáltam, de akkor nem fogott meg, most ingyenes hétvégén viszont ahogy kezdtem belejönni, igencsak megtetszett.


Ami visszatart, hogy sok idő kiismerni a játékot, ill. hogy kifogtam pár toxic kört.


Eléggé egyeduralkodó amúgy a műfajban, ahogy látom, nem sok ilyen sikeres játék van.


2022. okt. 29. 13:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ill. a Deathslinger killert is megvenném, mert ez tetszik a legjobban, mióta youtube-on nézegettem gameplay videókat.
2022. okt. 29. 13:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én már megbántam, hogy fizettem érte.
2022. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi nem tetszik benne?


A játék alapja, vagy a közösség?

2022. okt. 29. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A koncepció tetszett. Meg az elején még érdekes volt. A közösség is olyan, hogy ki lehet zárni, meg ignorálható, ha valaki nagyon nem szimpatikus letiltom, stb.. Mindenhol vannak hülyék.

Inkább az a bajom, hogy a játék nem igazán tart sehova, nem fejlődik. Van néhány séma, amibe beillenek a gyilkosok (pl. csapdát rak le, tud teleportálni, el tud valamit dobni vagy azonnal levisz a földre) és ennyi. Mindig ugyanaz ismétlődik csak más skinekkel. Pl. régen Freddy képessége az volt, hogy át tudta a túlélőket rántani az álomvilágba (ahol egy kicsit más volt minden). Na most ezt átdolgozták úgy, hogy beletették a csapdát lerakó sémába. Lehet, hogy az eredeti Freddyvel nehezebb volt játszani, de legalább volt benne valami egyediség és nem egy ilyen önismétlő unalom volt.

A túlélők meg lényegében csak skinek, még annyi egyediség sincs bennük, mint a gyilkosokban, hogy legalább néhány "kasztba" sorolódnak.

És ez igaz a pályákra is, ahol játszunk.

Gondolom az első száz óra még izgalmas, de aztán szerintem már unalmas. Igazából már pont olyan a játék, mint egy klisés horror, amiben pontosan tudod, hogy mi fog történni. "Oh, egy Bubba, biztosan mindenki kempelve lesz a pincében. Oh, ez egy leszbi Claudette skin elemlámpával, biztosan mindig a gyilkos képébe világít majd."

Ez lehet még valakinek mondjuk az első két alkalommal vicces vagy frusztráló, de utána már nem is szórakoztató és nem is bosszantó, csak unalmas. Mindig ugyanaz történik. A gyilkos személye és a túlélők skinjei alapján pontosan tudod, hogy mi fog történni a játékban.

2022. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én engemet ez a körbe futkározás koncepció alapból riasztott el, kellett pár óra, hogy megtetsszen.


Bár leakcióza igencsak olcsó, DLC-kkel, amik érdekelnek már nem annyira...


Még hétvégén átgondolom, most úgyis ingyenes. Az azért számomra érdekes, hogy ilyen óriási játékosbázissal bír, annak ellenére, hogy fizetős, és ráadásul szerintem nem feltétlen a mostani tömegjáték kategória.


Ha valaki tud esetleg helyette mást ajánlani, azt megköszönöm, kicsit akciódúsabb, de nem feltétlen horror kategória is érdekelne.

2022. okt. 29. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy fanja vagy a benne lévő karaktereknek, akkor érdemes. Péntek 13 is jó, bár ott is elég tré már a multi, bár szerintem poén benne rohangálni Jason elől :D Nekem egyik sincs meg.
2022. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Most néztem Dead by daylight streamet, egész jó még mindig.
2022. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!