Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4: Hogy lehet családi...

Sims4: Hogy lehet családi képeket tenni a falra? Modok és ilyesmik nélkül..

Figyelt kérdés

Ps4-én játszom.

Ez a sokadik ilyen kérdésem, biztos van akinek feltűnt. De neten nem sok használható infót találok, pláne konzolos verzióban. Itt viszont hátha akad segítség.. 😇

Tudom, hogy tudnak szelfit csinálni illetve fényképezni.. de az elkészült képek hova kerülnek? Valahogy ki lehet tenni a falra pl? Vagy ezek is olyan dolgok, amikhez valamilyen mod kéne? 😅



2022. okt. 31. 13:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Időközben rájöttem, viszont teljes családi képet nem tudom lehetséges-e készíteni és ha igen hogyan.. úgyhogy a segítséget köszönöm szépen! :)
2022. okt. 31. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom hogy egy-egy személlyel tudnak csinálni selfie-t. Nem lehet kijelölni többe embert?
2022. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos egyszerre csak egy személlyel lehet képet csinálni pl. És az sem lehet mondjunk toddler. Ami egyébként hülyeség. A való életben miért ne csinálhatnál egy 2-4 éves gyerekkel szelfit? 😃
2022. nov. 2. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Hátha a sims 5-ben majd lehet már. :D

Nekem még az jutott eszembe hogy amikor csinálsz egy képet a géppel tudod csak ilyen random kép az egész életről, és azt nem lehet valahogy kirakni a falra?

2022. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Fényképezőgépet egyszerűen nem tudok használni. Úgy működik mint egy tárgy, nem tudom lehet-e vele fotózni, csak úgy van.

Telefonnal viszont tudok. A képek az úgynevezett invertory-ban vannak (remélem jól írom). Onnan nekem konzolon a négyzettel kattintva tudom kivenni és feltenni falra vagy akár asztalra kitamasztani. Lehet keretet tenni rá (x talán), nevet adni neki, eladni.. :)

2022. nov. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!