Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem DVD-én játékot de...

Gábordegábor kérdése:

Megvettem DVD-én játékot de tönkrement a DVD. Hogyan tudok játszani vele? A kódok megvannak.

Figyelt kérdés
Azért ment tönkre mert már 10 éves játék legalább. interneten nem lehet letölteni és játszani vele?

2022. nov. 2. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha steames akkor onnan le tudod tölteni.
2022. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a Mass Effect EA van de csak megvásárolni lehet letölteni nem. Vagyis én nem tudom hogy lehetne letölteni ha megvan a termékkulcs .Mindegy végleg leáldozott a DVD játékoknak.
2022. nov. 2. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
A Mass Effect 1. része még nem volt az Originhez kötve, (legalábbis a magyar kiadás) én annó a Supporton keresztül kaptam belőle digitális példányt, egy próbát megérhet. De természetesen torrentről is letölthető, úgy emlékszek nem kellett a DVD-nek a meghajtóban lennie, elég a kód hozzá.
2022. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
attól hogy 10 éves, nem megy csak úgy tönkre
2022. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
#4: Dehogynem. Régebbi, gyenge anyagminőségű DVD-k simán tönkremennek még szobahőmérsékleten, szabályosan tárolva is.
2022. nov. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes, nekem a 15-20 éves ps2-es lemezeim a mai napig működnek
2022. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Ezért hangsúlyoztam, hogy a GYENGE anyagminőségű DVD-k pusztulnak.
2022. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!