Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4: Miért nem születik...

Sims4: Miért nem születik lány a családban?

Figyelt kérdés

Lassan felnő egy teljes generáció, és egyszerűen valamiért mindig fiú születik. De nem csak egy anyának, a legidősebb fia is új családot alapított és neki is.. miért? Kezdem unni. Legutóbbi "na jó csak még egyszer" próbálkozásra is fiú, ráadásul ikrek. Mi a baj velük? 😃

Olvastam hogy pl segít terhesség alatt lányt szülni ha pop zenet hallgat a simem illetve ha epret eszik. Eper nem volt a környéken de folyamatosan zenét hallgatott. Más családjaimnál korábban bevált, itt viszont semmi. Mindenképpen fiú.

Tudom van erre is csalás kód, lehet azt vetem majd be. De ettől függetlenül nem értem ez miért van. Valaki járt már így? Ez valami "hiba" vagy csak ilyen az élet, mint a valóságban és egyszerűen nem születik lányuk? 🤔



2022. nov. 2. 12:30
 1/7 harebell ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nem volt szerencséd, az epres trükk viszont tényleg beválik, legalább hármat egyen meg a terhesség alatt, nekem így mindig lánygyerek lesz :)
2022. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Jaj képzeld most bevált, de korábban semmi.. Lány lett. Ikrek! 😃

2022. nov. 2. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
+1 trükk a nem befolyásolásához: Házastársak esetén a kívánt nemű kezdeményezze a gyerekcsinálást. Tehát ha lányt akarsz a feleség, ha fiút akkor a férj.
2022. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Erről még nem is hallottam/olvastam. Neked bevált?

Köszönöm! 😇

2022. nov. 2. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem a lepontozó nyomoréknak hogy anyád büszke lehet rád... -.-"


Kérdező: Igen, nekem ez meg az általad is írt eper/pop combo vagy alternativ/répa(ha fiú volt cél) rendszerint beszokott válni. Hogy hol olvastam anno már meg nem mondom, kb 5 éve olvastam valahol, de mivel bevált így megjegyeztem.

2022. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Lehet csak mellé nyomott. Nem tudom miért ne lenne hasznos a válaszod. Engem meglepett, végre valami újdonság. Ki is fogom próbálni, hátha nekem is beválik. 😃

2022. nov. 2. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos kétlem hogy mellényomott volna. Mivel nem közvetlen egymás mellett van a 2 gomb, köztük van hely és még 1 gomb. De ezen ne akadjunk fent most, nem ez most a lényeg.


Be fog válni ha együtt csinálod. Viszont az FONTOS tényező hogy az általam írt fél kezdeményezze, csak akkor érvényesül HA házasok. Tehát nem csak járnak, nem eljegyezték egymást, hanem már megvolt a boldogító igen kimondása az oltárnál.

2022. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!