Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4: egy idegen helyre...

Sims 4: egy idegen helyre bezárva meg tud szülni a nő? Ott lesz vele a gyerek? Vagy az "haza" kerül? És miért nem akar aludni?

Figyelt kérdés

Egy "kísérlet" képpen jelenleg egy férfi karaktert irányítok. Egy nagy házban él, amelyen belül több kis lakás van. Benne alapvető felszerelésekkel (mosdó, ágy, konyha). A lenyeg, hogy csak a csávó tud szabadon mozogni, a nők be vannak zárva 1-1 lakásba. Tehát nem a háztartás részei, mégsem tudnak elmenni szóval ott élnek.

A férfi teherbe ejtette a nőket.

Két nő ránézésre már igencsak szülés előtt áll.

Ha eljön az idő, ott lesz velük a gyerek vagy az az otthonukba kerül haza, akárhol is élnek?

És valamiért nem akarnak aludni sem, mindig összeesnek. Pihenni szoktak az ágyon fekve, de betakarózva rendesen aludni soha. Ez miért van? 😃



2022. nov. 5. 14:30
1 2
 1/12 H.B.Netta ***** válasza:
100%

Szerintem rakj a szobákba bölcsőt.

Mert ugye lehet választani kórházas szülést meg otthon szülést… na igen ez egy jó kérdés. Használd a kódokat, hogy a háztartás tagja legyen, amíg megszül, utána kiveheted onnan őket.

Gondolom ez is egy kihívás xD

2022. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 H.B.Netta ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem akarnak aludni az ágyban, mert nem otthon vannak, haza akarnak menni… az ágymegjelölés működik? Próbáld ki, hátha utána alszanak is…
2022. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Igen, a bölcső csak utólag jutott eszembe, teszek be. Kiváncsi vagyok mi lesz. 😃

2. Sajnos nem működik a megjelölés mert nem a ház tagjai. Ahhoz meg sokan vannak hogy a családhoz adjam őket. Legalábbis így nem tudom lehet-e, hogy terhes. 4 nő van, jó esetben is 1-1 babával terhesek. A csávóval együtt 5 fő plusz 4 baba. Az sok lenne, bár nem tudom.. mi van ha 7 főt adok a családhoz ezzel kimaxolva a lakók számát, de ebből 6 terhes? Ez a helyzet itt is. Most ha a 4 nőt hozzá adom, de mindegyik várandós.. így nem tudom működik-e. 🤔😂

2022. nov. 5. 15:44
 4/12 H.B.Netta ***** válasza:
100%
Csak addig add hozzá, amíg megszületnek a babák. Utána kiveszed őket. Jobb hirtelen nem jut eszembe🤔🤷🏼‍♀️😂
2022. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Megszületett a 4 baba, itt helyben ezzel a családhoz adás majd eltávolítás dologgal.

Tök jól elvoltak így bezárva. Erre egyszercsak szublimáltak a nők. Zárva volt az ajtó, de eltűntek. Csak a babák maradtak. 🥲🤣

2022. nov. 6. 01:07
 6/12 H.B.Netta ***** válasza:
100%

Ooo b+ xDDD

Hát sok sikert a gyerekekhez xDDDD

2022. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát azóta felnőttek, már iskolások.

Viszont az apa meghalt (hülye meteor 😂)

Most az apa nőjével élnek, a halállal (hozzáment a nő) és a közös gyerekükkel.

Izgi. 😆

2022. nov. 7. 21:21
 8/12 H.B.Netta ***** válasza:

Túl sok távcső? xD

Gyanús, hogy nem véletlen sors ami neki jutott😂


Aaah, én most szarakodok a sajátommal, egy teljes napja be se kapcsoltam. Valami nem jó a mentésekkel…

2022. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát egy ideig próbálkoztam, hogy elvigyék az ufók, de lehet tényleg sok volt neki aztán ez lett a veszte. 😂


Nekem se volt oké valami nemrég.. valahogy törlődött is kb minden háztartásom. 🙁

2022. nov. 7. 21:47
 10/12 H.B.Netta ***** válasza:
Hát ez nem nyugtatott meg xD Fsz kivan vele. Ha belépek a CAS-be, akkor visszaugrik arra a napra, amikor elindítottam a játékot. K.rvára felbassz és már kétszer raktam újra xD jah és most a wicked se működik valamiért xD
2022. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!