Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem rendelem elő a God of...

Ha nem rendelem elő a God of war ragnarököt, akkor az előrendelésben megszerezhető extra páncélt később nem lesz lehetőségem beújítani?

Figyelt kérdés
Illetve ti szoktatok álmosan játszani chilles játékokkal konzolon? Tudom hülye kérdés lehet, de folyton aludnék.

2022. nov. 5. 16:15
 1/4 anonim válasza:

Hát én a megjelenés napján rendeltem meg a játékot, és az előrendelési bónusz nekem még érvényes volt. Aztán rá pár napra láttam a Westendben, hogy szintén árulják a Launch editiont. Gondolom ahhoz is van az előrendelési bónusz.


Egyébként nem vagyok benne biztos, de én szerintem már nem fog élni ez a bónusz lehetőséged ha később veszed meg a játékot.

2022. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Még ha ez a páncélzat a lehető legjobb lenne a játékban... De nem... Így nincs is szükség rá valószínűleg.
2022. nov. 15. 00:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Marketing. Ha előrendelsz, kapsz bónuszt - sok mindenben használják, hogy meghozzák a vásárlók kedvét.


No és remélem tudod mi is az az előrendelés.

2023. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi az az előrendelés?
2023. febr. 16. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!