Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Genshin Impact-ban Kuki...

Genshin Impact-ban Kuki Shinobunak mi a titkos képessége?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok eléggé angolul ahoz hogy értsem a builos oldalán a leírását, a magyar oldalon pedig nem adja be már Shinobut szóval most hogy megszereztem nem tudom mit fejlesszek rajta :(


Amire gondolok hogy pl Bennettnek minnél több a HP-ja annál többet gyógyít

Zhonglinak minnél több a HP-ja annál erősebb a pajzsa

Qiqinek pedig Minnél több az ATK-ja annál jobban gyógyít az E betűje

stb

Shinobunak is van ilyen titka? Kérlek segítsetek



2022. nov. 6. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kuki :D
2022. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiku Kuki Kiku. :D ;)
2022. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Neki is HP-t kell adni, ha gyógyítani akarsz vele, + a HP-tól erősebb a támadása is valamennyivel.

Bár támadni nagyon nem fogsz tudni vele, ő max arra jó, hogy más elemű karaktereket támogasson (pl dendro).

Ha ilyen támogató szerepbe akarod tenni, akkor a HP mellett tegyél rá elemental mastery artifacteket.✌️

2022. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Kuki xDDDDDDDDD Pöcs, Fasz, Dákesz, Péló, Töcakölőrúd xdddddddd
2023. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy felesleges kiírnom, de akkora butaság ilyenen nevetni. Nyilván nem magyar neve van a karakternek és más országokban pedig nem azt jelenti mint nálunk. Ez olyan mint ha egy cég nevén nevetnénk mert éppen mittudom én, Mongóliában a g*ci szépen fogalmazva nem hímivarsejtet jelent ezért így neveznek el egy üzletet.
2023. jan. 4. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 +++++ pont xD ezen most szakadtam xDDDDD
2023. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!