Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V-ben mikor rajzolódik ki...

GTA V-ben mikor rajzolódik ki a teljes térkép?

Figyelt kérdés
A kérdésből már nagyjából kiderült mekkora "gamer" vagyok, hogy most játszom ki egy 9 éves játék story mode-ját, na de mindegy is. Van egy adott pontja a játéknak (pl. egy küldetés) ami után automatikusan láthatóvá válik egyszerre az egész map, vagy minden szegletét be kell hozzá járni?

2022. nov. 8. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Be kell hozzá járni, ahol voltál már, az láthatóvá válik
2022. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen mindegy, hány évvel a megjelenés után játszol egy jó játékkal, az attól még ugyanolyan jó marad. 😊

Ahogy az egyes is írta: nincs olyan küldetés, ami automatikusan feloldja a térképet, csak akkor válik láthatóvá az egész, ha már minden részét felderítetted. Arra vigyázz, hogy ha esetleg kedved támadna az online játékhoz és elkezded azt, akkor valamiért a single player térkép resetelődik, és olyan lesz, mintha csak most kezdenél játszani.

2022. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számtalanszor elkezdem a Far Cry 1-2-3-at mert az a kedvencem. San Andreast is legalább 10x végigjátszottam, legutóbb 2 éve. Nem számít hány éves, ha jó, söt, ha NEKED jó akkor játszd és ne gondolod azt, hogy más hülyének vagy elmaradottnak néz. Nekem 2010 után alig van olyan játék ami bejön, GTA pont kivétel de na.. ilyen Pubg, Fortnite… nekem játszhatatlan.. DayZ meg Rust szerettem de valahogy kihalt, vagy be se indult igazán.


A kérdést már mások megválaszolták. Csak gondoltam írok, mivel nem tartod magad gamernek, de ez nem a játék korától függ.

2022. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!