Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4: Miért nem ott folytatj...

Sims 4: Miért nem ott folytatja a játék, ahol elmentettem?

Figyelt kérdés

Másnál is így van?

Teljesen mást csinálnak, máshol vannak a sims-ek mint mikor elmentettem (pl. zuhanyzóban volt, mikor visszalépek alszik), teljesen más állapotban (minden szintje jó volt, majd visszalépek és fáradt is, mosdóba is kell mennie meg minden).

Ezekre eddig azt mondtam, hogy lehet rosszul emlékszem, annyira nem zavar. De növényeket ültettem és minden eltűnt mikor visszaléptem. Ott vannak a földek, ahol hagytam, de nem nőttek ki a növények, míg mikor kiléptem minden megnőtt már. Valamiért mostmár nőni se akarnak.


2022. nov. 10. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnét van a játék?
2022. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Eredeti vagy lopott játék? Ha utóbbi akkor ez van tesó így jártál. :D
2022. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eredeti. Mióta ingyen le lehet tölteni, akkor töltöttem le.
2022. nov. 10. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy máshol vannak a simek, amikor elindítod a játékot, mint amikor ott hagytad, állítólag elkerülhető azzal, hogy Save (Mentés) helyett Save as (Mentés másként)-t használsz mielőtt kilépsz. Ezt sose próbáltam ki, úgyhogy nem tudom működik-e, de egy próbát megérhet.

Az, hogy a növények visszafejlődnek (ami feltételezem hogy azt jelenti hogy újra ilyen földkupac lesz a helyükön), egy kb 2 éve fennálló bug.

Illetve, nem tudom, hogy van-e Seasons (Évszakok) kiegészítőd, mert akkor lehet, hogy csak olyan évszakban vagy amiben az adott növény nem terem, ilyenkor is földkupaccá válnak.

Ha mégis csak a bug-ról van szó, akkor potenciális megoldása, hogy Build mode-ban (Építési módban) megfogod a növényt és előbb a Family Inventory-ba teszed, majd vissza a földre. Amikor játszol a növény ugyanúgy elkezd nőni, mintha akkor ültetted volna (tehát napokba telik, de ha egyáltalán nem nőttek akkor ez még mindig a jobb opció). Tehát ezt érdemes lehet kipróbálni.

Ha nem akarsz ilyen hosszú megoldást akkor használhatsz csalást is. Ilyenkor nyomd le a shift, ctrl és c billentyűket egyszerre, aztán beírhatod, hogy testingcheats true (majd shift+ctrl+c a csalásmenü eltűntetéséhez). És utána, ha shift lenyomása mellett rákattintasz a növényre, akkor lesz egy olyan opció, hogy Set plant growth state vagy valami ilyesmi és ott kiválaszthatod hogy Mature, ha teljesen megnőtt növényt akarsz vagy Blooming, ha azt akarod, hogy éppen teremjen. (Nem tudom ez magyarul, hogy van, meg persze azt se, hogy a te játékod angolul vagy magyarul van-e, de gondolom hogy egyértelmű opciók vannak)

Az valószínűleg megtörténik, hogy a növény újra és újra visszafejlődik, amikor harvest-eled (szüreteled (?)), de ezzel bármikor vissza tudod állítani igazából teljesen kifejlődött formájára.

2022. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!