Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legvastagabb papír,...

Melyik a legvastagabb papír, amire lehet nyomtatni?

Figyelt kérdés
Társasjátékokban milyen papírt használnak? Szeretnék kinyomtatni pár kártyajátékot, de lehetőleg a legjobb minőségben. (Eddig a fénykép papír a nyerő nálam, amit aztán laminálok még)

2022. nov. 12. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott szerintem más eljárás lehet, nem szimpla nyomtatás. Egy táblajáték táblájánál.
2022. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit egy átlag otthoni nyomtató szerintem még kezelni tud, az a műszaki rajzlap.
2022. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nem sajnálsz egy a4 lapért 1150ft-ot akkor darabolva 9 db kártyát 1mm műanyag alapú fényes lapra laminálva nyomtat bármelyik dekorstúdió ahol foglalkoznak névjegy gyártással. De A0 méretben is nyomtatnak táblát, vagy furnérra színesben, sőt már fa dobozt beviszel és arannyal nyomtatnak rá! A társasjátékok 1,50 karton nevű lapra van nyomtatva és műanyag alapú festékkel. A magyar kártya plasztikból van az nem ég hanem olvad ha eredeti plasztik. Ezt ipari nyomtatásban sem fogják szerintem megcsinálni, de jobb minőséget tudnak csinálni. Csak pénz kérdése. A valutákat is gyártják pedig az elég bonyolult, tehát eljárás létezik csak találd meg hol foglalkoznak a dologgal.
2022. nov. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3- köszi, de egyelőre tökéletes a fénykép papír (300g/m2) laminált állapotban. (bár néha a fólia lejön a sarkaknál, talán túl kicsi hőfokon dolgozom) így egy oldal jóval 1150-alatt jön ki :D Na, nem mintha száz oldalakat akarnék, csak tényleg párat, amit így munkahelyemen könnyedén meg is tudok valósítani :)
2022. nov. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!