Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért olyan elavult grafikájú...

Mért olyan elavult grafikájú minden játék?

Figyelt kérdés

Vettem nemrég egy majdnem 8k monitort.


Azóta minden játék olyan rossz grafikajú. Szandékosan halványított, rossz a grafika is.


Az egyes tárgyak egymasba lógnak, csak ezt kisebb felbontáson, és monitornál nem érzékelni.


Nincs olyan jó a grafika, mint ami egy ilyen monitorhoz kéne.


Az emberek mozgasa, es arckifejezése is sokszor creepy, még a szörnyeknél is.


Pl. ott van egy régebbi játék, a doom 3, ami tényleg régi, de akkor is creepybbek az emberek, mint a szörnyek. A szajukban pedig egy fekete-piros labda van. Ami kisebb monitornal pl. nem is latszott.


Olyan hibákat is észreveszek a játékokban, amiket régebben nem.

Valami jobb jatékot szeretnék.


A karakterek késleltetve mozognak.

A gombok is ilyenek. Amik max. egy horror játékben lehetnek jók.

Mondjuk ez csak az újabb játékokban lett divat.


Sok játék rajzfilmszerű, vagy festmenyszerű.


Amit utálok. Számítógépes játékhoz ez a grafika nem illik. Szerintem.

Bar sokaknak tetszik. Nem tudom mért.


Ilyen a szemcsésítés is, amit szintén utálok.


2022. nov. 18. 01:40
 1/9 anonim válasza:
100%
Há mer izé... nem tudják tartani a lépést a fantasztikus majdnem nyóckás monitoroddal. Várj még egy pár évet, akkor már hátha az lesz a világ legnagyobb problémája, hogy nincs megfelelő játék a monitorodhoz és akkor majd minden hozzáértő nekiáll fejleszteni.
2022. nov. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb probléma.


Pl lehetne több penzem, meg tisztelhetnének jobban az emberek.

De nem szeretem sajnáltatni magam.


Ezért ezt kérdeztem meg.

2022. nov. 18. 02:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írs jobb grafikajú játékot osz hschtschő
2022. nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Főleg azért, mert minél több képpontból áll egy-egy test, annál komolyabb számítási kapacitás kell a játékhoz, 8K felbontáshoz viszont nem létezik olyan videokártya, még a viszonylag legújabb rtx 4090 sem, ami képes lenne elég számítási kapacitásra ezeket a pontokat számolgatni neked.

Értelme se lenne, mert a játékos réteg átlaga nem rohangál 1,5 millás videokártyákkal meg 8K felbontású képernyővel.

Ha 8K kell, nézzél filmet, már ha találsz, mert abból sincs épp komoly felhozatal. A helyzet az, csináltak valamit, amihez kb nulla tartalom van, te pedig megvetted, mert nézd má', 8K meg minden!


A késleltetett mozgással nem találkoztam (beszéd, arckifejezések stb), pedig nekem QHD van rtx 3080Ti-vel, szóval itt jó eséllyel a te videokártyád kevés neki, azért csúszik a kép a hanghoz képest.

2022. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azóta amióta ilyen sznob kis giliszta lettél. ;)
2022. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A kédleltetett mozgást a játékra értettem.


Vagyis maguk a készítők csinálták ilyenre.


Valami divat talán.

2022. nov. 18. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Ott a GTA V. Nézz róla youtubeon olyan modok vannak, hogy az állad is leesik, olyan durva grafikát ki lehet belőle hozni. Szóval GTA V+modold le szépen és lesz jó grafikájú játékod, ami még jó is.
2022. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mire egy egy új fejlesztéshez felzárkózik a piac meg az emberek az alsó hangon évekbe telik.

A többség még FHD szintű eszközöket használ. Még a 4K is alig terjedt el. Talán mondjuk a TV-knél jobban. Ha jól tudom a PS5 is 4k van fejlesztve. Nem 8-ra.


(Én 2 éve vettem egy Wifi 6 Routert kb most kezdik el használni az eszközök konkrétan. Azóta meg van wifi 6 E meg wifi 7 is.)

2022. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4k-ra van fejlesztve
2022. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!