Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi abban a jó, ha egy játék...

Mi abban a jó, ha egy játék nehéz?

Figyelt kérdés
Csak felbassza az ember az agyát rajta. Mi ebben a jó?
2022. nov. 18. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak felbassza magát rajta, annak semmi. Aki kevésbé ideges típus, annak a kihívás.
2022. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszan tart.
2022. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
A sikerélmény. Mikor megannyi próbálkozás és küzdelem árán végre sikerül elérned a célod, az mindenért kárpótol. De fordítsuk meg a dolgot. Mi a jó abban, ha egy játék könnyű? Akkor nem lesz benne semmi kihívás, csak mész oda ahová a 0-24-ben látható nyíl mutatja, megnyomod azokat a gombokat amiket javasol a játék, és viszont válltáska. Semmi taktika, semmi fejlődés, semmi izgalom. Olyan mintha egy történet központú játéknál előre tudnád, hogy mi lesz a vége.
2022. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A játék lehet egyszerre szórakoztató és nehéz. Nem zárja ki a kettő egymást.
2022. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
én sem értem, én minden játékot easyn játszok. amiben nincs easy és 1-2-szer meghalok akkor már törlöm is le a játékot, szenvedjen vele akinek 2 anyja van
2022. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tovább tart és nagyobb a sikerélmény
2022. nov. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nehézség a lényeg, hanem a kihívás. Amit nehezebb elérni, azt sokkal többre értékeli az ember.


Egy nehezebb játék sokkal inkább bevonja a játékost is, hogy kihasználja a játék által kínált lehetőségeket. Taktika, erőforrásmenedzsment, stb. Egy könnyű játékban csak mész az aktuális cuccaiddal és egy alap fegyverrel legyalulod az ellenfeleket. Egy nehezebben odafigyelsz rá, milyen az aréna, ahol harcolni fogsz, milyen fegyvereket és páncélokat érdemes magaddal vinni, milyen buff itemeket használsz magadra, milyen debuffokat az ellenfeledre. Nem csak kikapcsolt aggyal nyomkodod agombokat és nézed, ahogy a játék végigjátssza magát, hanem intellektuálisan is bevon.

2022. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy már írták, a kihívás és a sikerélmény. Ha mindig meghalsz egy adott ponton (pl boss-nál) már 78-szor, de 79-ikre végre sikerül győznöd, az sokkal nagyobb sikerélmény és sokkal boldogabbá tesz, mintha "menj ide, katt katt, meghalt, következő" szinten játszanál.

Van, akit ez zavar, van aki ott hagyja, van aki "szenved" vele. Mindenki más.

2022. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit más érdekel egy játékban. Van, akit a története, van, akit a gyűjtögetés és van, akinek a kihívás a fontos. Én például egy Dragon age-ben szeretem a kihívást, de egy Wticher 3 vagy GoW féle csapkodós játékban a legkönnyebb fokozatra rakom a nehézséget, mert nem élvezem azt a fajta harcrendszert.
2022. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont az ilyenek miatt vannak a trainerek ha valakinek valami gondot okoz egy játéknál. Ezzel áthidalható az unfair boss-ok és társaik. A kifogytam ebből abból....

https://www.youtube.com/watch?v=Xo7QKRz2358


A használatuk ugyanakkor az egyénre van bízva.

Meg csak SP-ben működnek.

Egyébként meg mindenki játszón úgy ahogy akar.


Ha meg valaki beszólna hogy csalás csalás csalás.

Gondolkozzatok már el emberek egy SP mod az egy szimuláció amiben a gép ellen játszol.

Nem egy E sport ligában csalsz. Hatalmas különbség a kettő.


Meg ez csak 1 játék.

2022. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!