Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet előfizetés és...

Hogyan lehet előfizetés és telefon nélkül játszani? (Just Dance Now, többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrég kipróbáltam a Just Dance Now-ot. De rendszeresen elő kéne fizetni, vagy naponta csak 1 dalt lehetne végig játszani benne. Ezenfelül az is zavaró, hogy a telefonnak a kezemben kell lennie.


Van olyan változata amit csak 1x kéne megvenni és nem kell telefon hozzá?



2022. nov. 20. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

A fő évszámozott verziókat csak egyszer kell megvenni (Just Dance 2020, Just Dance 2021, stb), bár úgy csak kb 40-45 zeneszám érhető el benne és ahhoz is van egy Just Dance Unlimited nevű előfizetés, ami többszáz zeneszámot old fel. Ezek Xboxra, Playstationre és Nintendo Switchre érhetőek el.


A Just Dance 2022-vel bezárólag Xbox One és Playstation 4 konzolokon játszható a játék kamerával (Xbox Kinect, Playstation 4 kamera), telefon nélkül. Nintendo Switchen ugyan nem kell hozzá a telefon, de a Joy-con kontrollert ugyanúgy fognod kell, de az legalább sokkal kisebb és könnyebb.


Illetve november 22-én jön a már számozás nélküli "Just Dance", aminek az alapjátéka ingyenes lesz, 2 kipróbálható zeneszámmal és azt fogják bővíteni folyamatosan megvásárolható zeneszám csomagokkal (szintén november 22-én jön mellé a "2023 edition pack"), illetve ugyanúgy lesz mellé a Just Dance Unlimitedhez hasonló előfizetés "Just Dance +" néven, amivel régebbi dalok is elérhetőek lesznek.

Viszont ez az új Just Dance már csak az újgenerációs konzolokon, tehát Xbox Series S/X és Playstation 5, illetve Nintendo Switchen lesz elérhető. Emiatt csak és kizárólag telefonnal fognak működni. (Illetve Nintendon a Joy-connal, de szintén kézbe fogva.)

2022. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!