Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak még minecraft videósok...

Vannak még minecraft videósok akik kalandpályákat játszanak ki?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen jamesmc csinált ilyeneket. Mindig is akartam volna beküldeni ilyesmit fiatalabbként de az akkori környezetem miatt nem nagyon tudtam játszani és az önbizalmam is rottyon volt. Azóta felnőttem és ahogy pár napja a fájlokat néztem át a régi gépen találtam egy tök jó kalandpályát. Valaki foglalkozik még kijátszásokkal? Vajon bepótolhatom ami akkor kimaradt?

2022. nov. 21. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán Uborcraft szokott ritkán nezzői mappjaival játszani. De sztem ő új verzióban játszik csak mappokkal. És ugyebár mondtad hogy régi gépeden találtad a naplót szóval szerintem nem valami túl új az a pálya. 2-3 éve Tézeusz csinált még ilyen videókat de ő hirtelen abbahagyta a videózást és azzóta sem tudom mi lett vele. Mondom talán Uborcraftot megpróbálhatod hátha. (Emailben próbálj írni neki). Meg úgy tudom hogy még csinált James jelenleg is olyan mappos videókat. Csak hát ő is új verziókban játsza a nezzők által beküldött mappokat.
2022. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
küldeni kéne james-nek egy párat, szerintem napjainkban is kivinné
2022. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!