Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Visszatérnék a WoW-ra, Tauri...

Visszatérnék a WoW-ra, Tauri szerverre, 5-6 éve nem voltam fent, mire számítsak illetve honnan töltsem le?

Figyelt kérdés
Utoljára akkor játszottam amikor Cataclysm volt, elvileg mostmár Panda van. Azt is bizonytalan forrásból tudom, hogy mostmár a taurin többfajta realm van, elvileg van külön külföldieknek is, illetve van a magyar. Valaki tudna pontositást adni, hogy hogy néz ki a tauri launcher, milyen realmek vannak, sok magyar van még? Mert én csak magyarokkal játszanék. Cata óta milyen változás van még? Emlékszem hogy annó csak 3 realmre lehetett felmenni.
2022. nov. 24. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Van még tört szerver?
2022. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha szoktam játszani ott. Egyébként a tauri készítői, és egy lengyel csapat közösen készít szintén egy pandaria wowot. Ott sokkal több a játékosok száma is, viszont nem tudom, hogy magyar mennyire van ott. Érdemes kipróbálni azt is. Stormforge a neve ennek a tört wownak.
2023. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!