Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox-on a Game Pass és a Game...

Xbox-on a Game Pass és a Game Pass Ultimate között megéri váltani?

Figyelt kérdés

Most az Ultimate-ot választottam. Ki is próbáltam 1 játékot letöltés nélkül vele de szaggatott. (Pedig elvileg elég gyors a netem, csináltam speed test-et)


Letöltés után ugyanaz a játék akadálymentesen fut.


Más előnye van még az Ultimate-nak? Tapasztalatok?

(Kezdő vagyok konzolok terén, bocsi)



2022. nov. 26. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az internet stabilitása többet számít a felhő szolgáltatásnál, mint a sebessége. Hiába az akár 2 gigás internet, ha akadozik a hálózat.


Egyébként pluszban az ultimate-be beletartozik az EA Play is, amiben EA játékok is játszhatóak az előfizetéssel.


Illetve folyamatosan adnak különböző játékbeli csomagokat és egyéb szolgáltatásokat. Jelenleg például a Halo Infinite-hez jár egy Sniper csomag, az Assassin's Creed Odyssey-hez "Kronos" armor csomag. De például most 3 hónap Apple Music és Apple TV+ előfizetés is jár az ultimate tagsággal. De volt már, hogy Discord Nitro előfizetést adtak, vagy Fall Guys-ba skineket, stb.


Plusz az Ultimate alapból tartalmazza a Live Goldot is, így nem kell azt pluszba fizetni, ha többjátékos játékokkal akarsz játszani.

2022. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szar a neted, vagy a Xboxod
2022. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!