Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stardew Valley horgászás? Szi...

Stardew Valley horgászás? Sziasztok mobilon van meg játék. többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval 9-es a horgászatom benne, és nagyjábol tudom mikor milyen halakra lehet menni, az adott időben, évszakban. Sikerült a csatornában nehezen kifogni a mutáns halat.De a többivel egyszerűen nem tudok boldogulni. Az lenne a kérdésem hogy a többi ritka halra és magára majd a legendás halra milyen csalit és milyen plusz eszközt rakjak rá hogy valamilyen szinten megkönyitsem a horgászást? Sok halat kifogytam úgyhogy van tapasztalatom, de ezeket a halakat egyszerűen nem tudom sehogy se kifogni. Még azért még van egy pár amit nem tudtam De most ezekre koncentrálok leginkább. Ha valaki tudja hogy mivel lehetne ezeket elkapni az nem tartsa magában. Köszönöm előre is ha elolvastad. :)

#Plusz eszközök #Ritka halak
2022. nov. 29. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Google Translate-es fordítás:


Ez egy lista a játékban található halakról, a nevükre kattintva megjelennek a részletek, pl. hogy hogyan lehet kifogni őket:

[link]


A Legenda:

[link]

2022. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!