Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps5, xbox x és xbox s melyiket...

Ps5, xbox x és xbox s melyiket célszerűbb venni?

Figyelt kérdés
Mik a hátrányai? digitális vagy lemezes a jó? ps5 vagy xbox x vagy s?

2022. dec. 2. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ps5 egyértelműen
2022. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Amelyikre azok a gamek vannak többségben amiket kedvelsz.. én legalábbis ez alapján döntenék :)
2022. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Series X mellé egy game pass előfizu, aztán el leszel látva játékkal.
2022. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem most a Series X éri meg a legjobban. De mit értesz célszerű alatt? Van bármiféle konkrét elképzelésed?
2022. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Tudjàtok a zöld pipa a rendes vàlaszra megy , a piros X ha tartalmilag vagy egyéb ok miatt nemjó a vàlasz.. azt hiszem itt valaki összekeveri a kettőt. Na sziasztok
2022. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Indokolni is szokás tudod, viszlát.
2022. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Indokoltam. Csak valamelyik kockafejűnek nem tetszett a vàlasz és egyből lenullàz,pedig normàlis vàlaszt adtam. Na azért nem olyan ez az oldal màr mint régen
2022. dec. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Sokan még nem nőttek ki a konzol háborúból. Ha ps-t írsz akkor az Xbox oldal pontoz le, ha Xbox-ot akkor a PS tábor. Nem azt nézik, hogy te a kérdésre válaszolták, hanem azt, hogy neki más a véleménye.

(4-es voltam.)

2022. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

A célszerűségen mit ért a kérdező? Legtöbben akiknek nincs konkrét ötletük a konzolvásárláson kívül úgy szokta fogalmazni, hogy "megéri-e" ami ugyancsak egy elég nehezen értelmezhető kérdés. Tehát abból indulok ki, hogy konzolt szeretnél akármilyen okból (megtetszett vagy drága a PC stb). Tehát ha nincs különösebben valami játék ami csak egyik vagy másik konzolra lenne és nincsenek barátaid akiknek csak egyik vagy másik konzol lenne akkor az Xbox egyértelműen olcsóbb évek óta és ez a közeljövőben nem valószínű, hogy változik majd.


A konzol és a kiegészítői olcsóbbak, a saját gyártású játékok olcsóbbak emellett rendelkezik egy játékbérleti előfizetéssel ami olcsóbb és sok olyan dolgot ad (például játékokat a megjelenés napján) ami máshol nincs. A Game Pass előfizetésről beszélek ahol előfizetés kategóriától függően 400-450 játékkal játszhatsz. Emellett az Xbox kínál egy "budget" konzolt, a Series St ami ugyan gyengébb grafikával, de ugyanazokat a játékokat futtatja és bárkinek megfizethető.


A lemezes konzolokra elvileg használt játékokat olcsóbban tudsz venni ennyi előnye van összesen.

2022. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ugyan van PS5-öm, de nem igazán vagyok oda a Sony agyonistenített belsős címeiért (God of War, Horizon Forbidden West), nekem az Xbox Series X egy Game Pass előfizetéssel milliószor többet ér.
2022. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!