Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonló játék mint a metin2?

Hasonló játék mint a metin2?

Figyelt kérdés

sziasztok ma bant kaptam metin2mester.eu szerveren mert ki írtam a hívásba hogy csere itt csere ott :D és nem kevés érték és pénzem veszett kárba sajnos


tudom hogy a Metin2 a mmorpg legalja de hát régi motoros vagyok a metin2mester.eu világában és barátok miatt voltam ott leginkább de most lett végleg elegem belőle és soha nem térek vissza egyik metin2 szerverre sem!


van valami jó mmorpg? lehetőleg magyar nyelvű legyen és ne 1 évig keljen farmolni ha el akarsz ott érni valamit de költeni nem fogok rá ft-se még egyszer mint a Metin2-re


2022. dec. 4. 15:46
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
48%

inkabb jatsz multi jatekokkal

fortnite, cs go, cod, bf,

de van egy csomo masabb jellegu is

H

2022. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy magyar és jó. Van jó mmorpg és van amibe van magyar felírat is. Utóbbiak rosszabbak mint a rákfene.


mmorpg-be pedig pont farmolni kell. Ha nem akarsz farmolni akkor pedig költeni. Ez alól ma már szinte egyik mmorpg-be sincs kibúvó. Max a Blade & Souls ilyen mert ott csak kozmetikai cuccokat kapsz pénzért(legalábbis 1 éve mikor még toltam így volt). Nyilván kell legyen bevételük a fejlesztőknek, különben hamar kihalna a játék a szerver leállítások miatt. Sajnos sok mmorpg becsödölt már.

2022. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj magyar nyelvre nem fordítanak, mert nem éri meg a befektetést. Ami a metinen kívül még magyar, az kb a 4Story (magyarban más a neve), ami vagy 3x rosszabb (feltéve, hogy még létezik). Viszont vannak auto pilótás játékok, amik kb oda visznek ahol gyilkolni kell


Black Desert pl nem rossz.


Ha nem akarsz farmolni, akkor viszont nem hiszem, hogy MMORPG való neked, mert az MMO-k lényege pont az elnyújtott végjáték, ahol 100x levered a piros sárkányt, csak hogy meglegyen egy tárgy plusz fel tudd fejleszteni X szintre, amivel már mehetsz kék sárkányt csapkodni vagy 100 alkalommal, amivel meglesz a másik, 2 fanszőrzetnyivel jobb tárgy, amivel már mehetsz....

2023. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!