Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta multiban hogyan lehetne...

Gta multiban hogyan lehetne teljesíteni a küldetéseket?

Figyelt kérdés

Heistnél vagy hasonló feladatnál ahol általában 4-en vagyunk, mindig akad egy link f*sz, aki elcseszi az egészet. Néhányszor kitartó voltam, újra és újra megpróbáltuk, közben a másik kettő magyarázta neki angolul, hogy mi a feladat, de áh, semmi.


Szerintem az ilyenek valami 5 éves gyerekek, vagy csak egyszerűen imádják szopatni a normális játékosokat.

Konkrétan alig csináltam meg valamit mióta játszom, pár éve is abbahagytam az egészet, mert nem bizonyult eredményesnek a dolog.


2022. dec. 7. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak barátkereső-játékostárs kereső fórumok, chatszobák (Discord menő ilyen körökben) ahol jobb hozzáállású emberek aktív társakat keresnek és nem csak a szerver sorsol be véletlenszerűen egy türelmetlen gyereket a csapatba.

A másik probléma a heist-okkal, hogy a játék lassan 10 éves lesz, a többség egyszer végigvitte őket, és többször vissza sem néz rá. Ennyi évvel a bevezetésük után jóval nehezebb összeszedni egy csapatot. Szintén rontja a dolgot, hogy a Cayo egyedül is farmolható, így akinek gyorsan kell sok pénz, nem fog heteket várni amíg összejön egy csapat, inkább elmegy egyedül csinálni.

Elhivatott, ebből a célból játszó emberek nélkül szinte lehetetlen, és a befektett idő arányában olyan sokat nem is hoz egy ilyen küldetés (hacsak nem az achievementeket akarod feloldani).

2022. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!