Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van hasonló MuOnline szerver...

Vampirebillyy kérdése:

Van hasonló MuOnline szerver mint régen az Utopia volt?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam már egy csomó szerót, de mind olyan gagyi, vagy gyorsan összedobált igénytelenvolt hogy inkább rá is hagytam.

Ha tudtok hasonlót mint régen az utópia volt, akkor irjátok már le légyszi. Nem muszáj hogy magyar szeró legyen, de előny. Köszi



2022. dec. 9. 15:05
 1/2 anonim válasza:
mu-online.hu
2023. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is néha visszatérek nosztalgiázni, 2007 körül játszottam még a muonline.hu-n, de a mostaniak, meg igazából az összes csak addig működik, amíg folyik be belőle pénz. Tehát teljesen feleslegesnek tartom ezeket a szervereket, tegyük fel már majdnem kimaxoltad a karaktered, csomó jó cuccot szereztél, majd nem játszol 1-2 hónapig, és eltűnt a szerver. Aztán keresel egy másik szervert, ahol a sztori ugyanez lesz. Ilyen minden magyar szerver. Nem magyar szervereken kell játszani, vannak régiek, amik már mennek már 15 éve.
2023. ápr. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!