Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki meg tudja mondani hogy...

Valaki meg tudja mondani hogy League of Legends mitől lehet az hogy ha elnyomok egy képességet akkor nem veszi be de 4-8 mp múlva elnyomja?

Figyelt kérdés

Lol-ban ha elindítok egy meccset akkor az első 6-8 percben nincs semmi gond de utána valamiért ha harcolok egy enemy championnal akkor ha elnyomok egy képességet akkor nem aktiválja hanem vár pár másodpercet és csak utána. Ez a meccs legelején nincs így és a közepén és a végén is csak akkor ha enemy championnal harcolok. Ha pl egy sima 1v1 van akkor csak 1-2 mp-t vár de ha Teamfight 5-10 mp-t is. A beállításaim alapértelmezetten vannak (q,w,e,r) és az álltalam választott képességeknél is ez van (flash,ignite,stb.).

Fontos hogy ha rákattintok az egérrel a képességre akkor azonnal elnyomja.

Pár hete játszom (lvl 25-ön vagyok) és az elejétől fogva fenn áll ez a probléma. Nagyon idegesít már most is a rankedeteg majd el sem merem kezdeni mert ez így játszhatatlan.

Nem tudom hogy ez a lol hibája vagy a gépem a gyenge vagy az internet, de azt végképp nem értem hogy ha a gépem lenne túl gyenge akkor kattintásra miért nyomja el normálisan?

Pls valaki segítsen mert maga a játék nagyon tetszik de ez így játszhatatlan.



2022. dec. 13. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről, ha CTRL+F -el megjeleníted, mekkora a pinged ilyenkor?
2022. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nem a géped gyenge, mert a LoL bármin elfut. Az internettel lesz a gond a leírásból. Ilyet nekem is csinált ritkán, amikor akadozott a net.
2022. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!