Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az oka annak, hogy akárhány...

Mi az oka annak, hogy akárhányszor kijön egy frissítés a GTA Onlinehoz, az minden alkalommal tönkreteszi a játékot és újra kell telepíteni?

Figyelt kérdés

Ma is kijött az új drug business update, és voilá, mi meglepő, az eddig a legutóbbi frissítés óta tökéletesen futó játék most már nem tud elindulni, mert a betöltőképernyőnél 3-ból 3-szor megfagy, de úgy hogy újra kell indítani a gépet. És szerintem volt köze ahhoz hogy a 3 gigás update letöltésénél egyszer visszafele megugrott a letöltés, majd befejezte mielőtt végigért volna. Szerintem rosszul töltötte le. Muszáj voltam letörölni az egészet, és holnap megint ehet rá majd az egész napom hogy rakom újra.

És ez nem az első alkalom, a kaszinós update-nél anno ugyanez volt, meg legalább egy másiknál is, ugyanígy félrement a letöltés internetkapcsolat vagy szerver vagy valami egyéb szarság miatt, és utána állandóan vagy el se indult a játék hanem hibaüzenetet adott, vagy megfagyott indítás után így mint most.

Durva hogy mások tűkön ülve várják az új frissítéseket, nekem meg minden alkalommal rémálom látni hogy jön egy új, mert borítékolható hogy megy a játék a kukába és zongorázhatom végig megint azt a röpke 6-7 órás folyamatot amíg a 100 gigabájt játékot letölti. Már ha letölti.

Másnak is ez van állandóan, vagy én vagyok extra balszerencsés? (Kő gyári a játék, mielőtt felmerülne bármi ilyen előjelű kérdés.)



2022. dec. 13. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallod, örülj neki hogy csak 6-7 óra neked. Nálam 40gb szedett le 10 óra alatt minap. Szóval képzeld el nekem mennyi lenne mindig újra rakni gta 5-őt...
2022. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várd meg az utolsó updatet, vagy tiltsd le az automatikus frissítést!
2022. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!