Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortnite-hoz keresek kompatibi...

Fortnite-hoz keresek kompatibilis PC USB-s kontrollert, melyik a jó hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon sok féle kontrollert találtam a neten viszont nem tudom hogy melyik kompatibilis a játékkal. Max. 20 ezer forintig.

Köszönöm!


2022. dec. 15. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Vezetékest keresek, PC-n való használatra.
2022. dec. 15. 20:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Xbox kontrollert vennék, mivel natívan kompatibilis a Windows-zal (mindkettő Microsoft termék). A noname, gagyibb vezérlőknél esély van arra, hogy nem látja vagy nem érzékeli egy játék az összes gombot, vagy nem lehet normális beállítani.
2022. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Esetleg ez jó lehet hozzá?


Spirit of Gamer PGP PS3/PC Kontroller (SOG-WXGP)

2022. dec. 15. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az árukeresős véleményeket, jól le van húzva. Minél olcsóbbat veszel, annál nagyobb az esélye a kisebb kompatibilitásnak, a rosszabb anyagminőségnek és élettartamnak. Volt már Xbox 360 klón/utánzatom, pár hónap után az analóg karok gumiborítása felszakadt és lekopott, az alatta lévő éles műanyag pedig folyamatosan vágta az ujjbegyet, használhatatlan lett.

Most úgy láttam hogy már az Xbox One kontrollerek kifuttotak a piacról, az X/S pedig 18-22 ezer, de hasonlítsd össze a 94%-ban 4-5 csillagos hozzászólásokat az SOG majdnem 30%-nyi 1-3 csillagával (az RXGP és WXPG különbsége valószínűleg csak színbeli - red és white):

[link]

[link]

2022. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!