Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox-one S-en GTA5-ben minden...

Xbox-one S-en GTA5-ben minden belépéskor megkerdezi az elején,h milyen nyelvet használjon, mindig az angolt választom, most az egyszer olaszt valasztottam, es mostmar nem kinalja fel inditaskor a nyelv valasztast, hogy tudom visszaállítani angolra?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 11:06
 1/4 anonim válasza:
Hát az szívás, ugyan ez volt a problémám, kis utána járással annyit találtam hogy sehogy, csak törléssel tudtam átállítani, de az olasz még nem olyan vészes ha sokat játszottál a sztorival inkább barátkozz meg az olasszal. Törlés után nekem a sztorit törölte az online megmaradt, de nem igérem hogy neked is ugyanez lesz
2022. dec. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát barátom, akkor az olasz marad.
2022. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen hibák javítása nem fontos a Rockstar-nak.

De az, hogy legyen milliomodik drogos biznisz is, az bezzeg fontos...

2022. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez azért érdekes, mert Xboxon a játékok az Xbox saját menüjében beállított nyelvet veszik át. Van pár kivétel, de a hivatalos oldal azt mondja ebben az esetben is: [link]

Tehát elősorban a beállításokban kutakodnék (fogaskerekes menü). Ha ott minden stimmel akkor pedig nem tudom, hogy működik-e, de ugyancsak a hivatalos oldal írja, hogy régebbi konzolokon az LB+RB (a két kis gomb elöl a ravaszok felett, rá van írva) nyomva tartásával lehet ezt kinullázni.

2022. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!