Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need For Speed Unbound milyen...

Need For Speed Unbound milyen játék a NFS Heat-hoz képest?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a 10 órás trialt.

Mentem kb 10 versenyt,de van egy két dolog amit nem tudok a játékról.

Ahogyan haladunk előre a sztoriban mennyire lesznek nehezek a versenyek?

A rendőrök mennyire lesznek dúrvák erőszakosak?

A rajzolt effekteket kivéve mivel másabb mint a Heat?

Pl:Nehezebbek a versenyek?

Megjelenés után 2 héttel leakciózták a játékot 16500 ft-ra.

(Szerintem ez nagyon korai)

Nagyjából mikorra várható hogy bekerül a játék az EA acess-be?



2022. dec. 18. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem meg van a Need For Speed Payback, és szerintem az jobb, mint a Heat.
2022. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesznek kifejezetten nehezebbek a versenyek, elvégre már az első versenyeken szétesni akaró autóval is van pl Corvette Stingray az ellenfelek között.


Rendőrök... Már a Heat-ban is ajánlott volt kerülni őket... 3-as körözési szinttől már ebben is halál amit művelnek...


Szerintem max grafikában jobb mint a Heat, azt valahogy jobban élveztem.

2022. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem visszalépés a Heathez képest. Az újabb nfs-ek közül ezek a jók:


1. 2015-ös nfs (underground féle végig este mész, a grafika a maiaknál sincs olyan jól megcsinálva)

2. NFS Hot Pursuit vagy a Remastered verziója

3. NFS Heat

2022. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak a 10 órás trialt próbáltam, de az elég is volt. Az autók alig akarnak kanyarodni, de ha driftelni próbálsz, túlkormányzottá válnak és kiperdülnek, arról nem is szólva, mennyire lelassítja az autót (megjegyzem, ez reális, csak nem ezt várja az ember egy arcade jellegű versenyben). Az akadályok és civil járművek néha századmásodpercek alatt tűnnek fel előtted, sokszor esély sincs reagálni rájuk. Ha elnyomod a nitrót, érdekes módon az ellenfelek is PONT akkor nyomják be a sajátjukat. Az AI nevetségesen csal, elhúzni nem lehet tőlük, de ha te maradsz le, azt már sosem tudod behozni. Először azt hittem, én vagyok a béna, de kiderült: a játék nem is várja el, hogy megnyerd a kezdeti versenyeket, az majd akkor jön, ha jobb autóid és jobb tuningjaid lesznek. Egy barátom már 25 órát belerakott, ő azt mondja, most már jó a kezelhetősége az autóknak, de nehogy már az legyen a nagy feature, hogy több tucatnyi belerakott óra után lesznek olyan gyorsak és kezesek a járgányok, mint az előző részekben! Az ingyenes versenyeken nagyon lassú a pénzkereset, de a fogadást simán tönkrevághatja, ha csak egyszer is falnak mész a verseny közben, és ezzel egyből több tízezer dollárt veszítesz.

A HEAT-et nagyon szerettem, de ennek még EA Access-ben sem valószínű, hogy esélyt fogok adni.

2022. dec. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én megvettem

persze hogy akciós isze jön a karácsony

4. kicsit túl leírta

driftelés megváltozott de erről a játék már az elején tájékoztat szóval nem zsákbamacskát kapsz

írányítást megkell szokni mint minden játékbe de könnyen rááll a kéz már aki nem szerencsétlen

elöször egy autóval kezdesz de az csak bevezetés

aztán kezdődik meg a móka egy saját autóval ami elég gagyi de ez a fejlődés lényege hogy szépen haladsz feljebb egyre jobb autóval

rendőrök hármas szintől kezdenek durvulni és gyorsan felfedeznek

próbáltam az előzőket és én azt mondom hogy végre valamire való nfs

ami meglepett hogy a versenyek után ha nem akarod bukni a pénzt akkor bemész a garázsba vagy safehousba hogy berakd a bankba mert ha elkap a zsaru akkor bukod az összeset ami a zsebedbe volt de az csak nehezítés

nem várja el a játék hogy mindent nyerj meg de ez nem is baj, mert nem veszi el a kedvedet

2022. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!